20th Century Books

ACHTERHOEK. - De Natuur-Juweelen van den Gelderschen Achterhoek. Centrum Tourisme schitterend vacantie-oord Industrie- en woongelegenheid. Aalten- Borculo- Dinxperlo- Doesburg- Doetinchem- Eibergen- Gendringen- Gorssel- Groenlo- 'S Heerenberg- Hengelo- Hummelo- Lichtenvoorde- Lochem- Laren- Barchem- Neede- Ruurlo- Silvolde- Terborg- Varsseveld- Vorden- Warnsveld- Winterswijk- Zevenaar en Zutphen. Propaganda-uitgave met medewerking en instemming van verschillende gemeenten en VVV.s in den Gelderschen Achterhoek. Klein folio. Originele groene geillustreerde omslag. Met illustraties van alle genoemde dorpen met advertenties van Hotels, winkels en bedrijven. 100 pp. Algemeen Publiciteitskantoor Amsterdam-C. (1935). Licht verkleurd. Prachtig exemplaar. [Ordernr.: 25188 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

ADELAAR, D. (RED.) Willem van Leusden, essays over een verhard romanticus. Utrecht, Kwadraat 1990. 4to. Oorspronkelijke geïll. omslag. Geïll. 206 pp. Perfect exemplaar. [Ordernr.: 25019 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 65,00

ADRIAANSE, W. O.A. De Bouwloods van de St.-Janskatherdaal te 's- Hertogenbosch. 'S Hertogenbosch, Comissie Zomertentoonstelling Sint-Jan, 1989. Met afbeeldingen. 112 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23861 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

ADRIANI, DR. J. H. Het Stads-Ambachtskinderhuis te Utrecht. Utrecht, Kemink en Zoon, (1941). 8vo. Oorspronkelijk karton met stofomslag (licht gevlekt). Met enkele foto's en plattegronden. (10), 259, (4) pp. Opdracht exemplaar, gesigneerd door de schrijver. Goed exemplaar. Boeken beneden de € 40,- verzending in overleg! [Ordernr.: 24986 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

AMELUNXEN, C. P. De geschiedenis van Curaçao. Amsterdam, Simon Emering 1980. Omslag. Met 1 uitslaande kaart. 227 pp. Antilliaanse Reeks V. Reprint 1929. Als nieuw. [Ordernr.: 24864 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

ARCHER, M. Stained Glass London, and crown, USA, Beazley. 1979. 32 pp. Good condition, some usermarks and wear. [Ordernr.: 23855 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 6,00

BAGGEN, J. Beeld van een wandeling. Deventer dagblad combinatie. 1993. Geillustreerde omslag. Elke pagina bevat illustraties. 111 pp. Waterschade onderkant boekje(hierdoor onderaan vervormd), verder goed exemplaar. [Ordernr.: 23645 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

BAKHUIZEN VAN DEN BRINK, DR J.N. Protestantsche kerkbouw. Een bundel studies. Arnhem, Gouda Quint / Brouwer en Zoon 1946. 4to. Oorspr. linnen met goudopdruk. Met 91 foto's en 48 figuren. 260, (1) pp. Rug verkleurd, gebruind papier. [Ordernr.: 24331 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

(BAKHUIZEN VAN DEN BRINK, J. N. RED.). De Archieven van de Nederlandse Hervormde kerk in korte overzichten uitgegeven door de commissie voor de Archieven van de Nederlandse Hervormde kerk. Leiden, E.J. Brill 1960-1974. 2 vols. Gebrocheerd in originele omslag. IX, 255; VIII, (1), 212 pp. In 1974 was dhr H. Hardenberg voorzitter van de commissie. Keurige set. [Ordernr.: 24592 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

BAKKER / HOEKSTRA Het Stenen Geheugen, 25 jaar archeologie en bouwhistorie in Utrecht. Utrecht, Centraal Museum, 1997. Linnen gebonden met blauwe opdruk. Met 29 afbeeldingen. 175 pp. Uitstekende conditie, als nieuw. [Ordernr.: 23629 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

BAKKER, A. Cultuurhistorische routes in de provincie Utrecht, Het Utrechts Veenweidegebied. Amsterdam, Buijten en Schipperheijn. Paperback. Met veel foto's en afbeeldingen. 80 pp. [Ordernr.: 23506 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

BALEN, C. L. VAN. De blijde inkomst der Renaissance in de Nederlanden. Voorrede van Prof. Dr. W. Vogelsang. Leiden, A.W. Sijthoff, 1930. 4to. Originele omslag. Met 63 afbeeldingen. 110 pp. Omslag beschadigd, rug is los. [Ordernr.: 23556 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

BARRIE, J. M. Quality Street, a Comedy in four acts. (London), Hodder & Stoughton, (z.jr.) 4to. Oorspronkelijk grijs linnen met groen én goudopdruk. Met 22 charmante gekleurde afbeeldingen door Hugh Thomson. Met zwart/wit illustraties in de tekst. VII, 197, (1) pp. Begin en einde gevlekt. Gaaf exemplaar. Deze (1ste?) uitgave is ca 1915. [Ordernr.: 24870 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

BASTET, F.L. Tussen Keulen en Parijs ... een keuze uit de wandelingen door de Antieke Wereld. Amsterdam, Querido, 1990. Paperback. Geïll. 272 pp. Net exemplaar. [Ordernr.: 24484 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

BATSFORD/ FRY The Cathedrals of England. London, Batsford Ltd. 1954. 118p. 134 views and drawings. good copy, user marks visible. [Ordernr.: 23648 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 6,00

BEAUTéS Beautés Album with ca 170 French, English, German and other pictures of beauties from the 1910-1920. Folio. Linnen band. Private collection with pictures of different photographers: J. Löwy, Hofphotographer from Vienna, Elliot and Fry-London, Falk-New York, James U. Stead-New York, Chalot-Paris. [Ordernr.: 22216 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 650,00

BECKER - JORDENS, A. Een Kabinet van Utrechtse Gezichten. Bussum, Fibula-van Dishoeck en Canaletto, 1973. Groot 8vo Groen kunstleer, goud gedecoreerd. Pagina's eenzijdig bedrukt. 169 pp. Met 83 afbeeldingen van Oude prenten waaronder 1 kaart. Gelimiteerde oplage, nr. 531. [Ordernr.: 23448 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

BENOIST, LUC. Michel-Ange. Parijs, Editions de Cluny (1941). Oorspronkelijke omslag. Met een portret van de beeldhouwer tegenover de titel. Met 150 pagina-grote foto's. 57 pp. tekst. Omslag verkleurd, redelijk exemplaar. [Ordernr.: 24800 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

BERENDSEN, DR ANNA. Het Meubel van Gothiek tot Biedermeier. 2de druk. Utrecht, De Haan 1941. 4to. Oorspr. linnen met goudopdruk. Met 230 foto's en 47 pag. tekst. Gebruind papier. Net exemplaar. [Ordernr.: 24332 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

BERESTEYN, JHR. MR. DR. E. A. VAN. Grafmonumenten en Grafzerken in de Oude kerk te Delft. Assen, Van Gorcum & Comp. 1938. In oorspronkelijke omslag. Met talrijke afbeeldigen van de ligging der grafzerken en 28 originele foto's. 200 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24593 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

BERGHUIS, W.J. Langs de oude Zuid Hollandse Kerken. Kuststrook en Rijnland. Baarn, Bosch en Keuning, 1972. Geillustreerd en bevat veel foto's. 158 pp. Door de schrijver gesigneerd exemplaar. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23469 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

BERGHUIS, W.J. Langs de oude Zuid Hollandse kerken. Waarden en Eilanden. Baarn, Bosch en Keuning. Met handtekening i.o. van schrijver. Het boekje bevat veel afbeeldingen en illustraties. 159 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23610 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00


BERLAGE, H.P. Amerikaansche reisherinneringen. Rotterdam, Brusse 1913. Half linnen (bibliotheek band). Met 15 foto's. 48 pp. Met div. stempels en beschadigingen. Schaars boekje. [Ordernr.: 24333 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

BESELER, H. Niederrhein, aufnahmen von Ruth Hallensleben. Deutscher Kunstverlag. Linnen gebundene mit stoffschutz. 1962. 73, (1) pp. + 160 pp. mit photo's. Das buch ist wie neu. [Ordernr.: 23875 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 17,00

BESSELAAR, H. Een Kabinet van Zeeuwse Gezichten. Bussum, Fibula-van Dishoeck en Canaletto, 1971. Groot 8vo Groen kunstleer, goud gedecoreerd. Pagina's eenzijdig bedrukt. 169 pp. Met 83 afbeeldingen van Oude prenten en 1 kaart. Gelimiteerde oplage, nr. 984. [Ordernr.: 23447 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

BIENFAIT, ANNA G. Oude Hollandsche Tuinen. Met medewerking van Marg. Kossmann en een voorwoord van Prof. Dr. J.Q. van Regteren Altena. 's-Gravenhage, 1943. 2 vols. Cloth. Vol I. XI, 301 pp.; Vol II. Oblong. XV, 367 illust. on 317 plates. History of garden design in the Netherlands. Very nice bindings. Text volume little spotted. [Ordernr.: 22455 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 530,00

BILT, CH. L. VAN DE. EN M.J. KORVING. VVV Gids voor Helder. Helder, Helders Belang. (1908). Originele omslag in kleur door J.B. Mulder. Geïll., 46 pp plus 26 pp advertenties. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24463 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 60,00

BIRT, T. Romeinsche Karakterbeelden. Levensbeschrijvingen uit de Romeinsche Geschiedenis. Vertaald en bewerkt door Dr. N.J. Singels. Zutphen, WJ Thieme 1923. Gebonden, half linnen. Geïll. Met portret van Julius Ceasar tegenover de titel en uitslaande stamboom. VI, 343 pp. Mooi exemplaar met exelibris. [Ordernr.: 24829 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

BIRT, T. Van Homerus tot Socrates. een boek over de oude grieken. Zutphen, W.J. Thieme en Cie. ex-libris. L.J. Verschuur. Met enkele afbeeldingen. 469 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23564 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

BLUNDEN, E. English Villages. London, Collins. 1947. Hardcover with dustwrapper. with 8 coloured plates and 27 illustrations in black and white. [Ordernr.: 23480 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

BOEKEN, A. Amsterdamse Stoepen. Amsterdam, van Saane en Haelaar. 1950. Met veel illustraties en afbeeldingen. Gebonden. 96 pp. Boek is in goede staat, band enigszins verkleurd. [Ordernr.: 23544 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

BOER, J.N. DE / DELLEMAN, TH. A. / PHAFF, H.E. / S De Bavo te boek bij het gereedkomen van de restauratie van de Grote of St.-Bavo kerk te Haarlem. Haarlem, Joh. Enschedé en Zonen, 1985. Geillustreerde omslag. Met circa 115 afbeeldingen. 192 pp. Uitstekend exemplaar, lichte gebruikssporen. [Ordernr.: 23917 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

BOM HGZ, G.D. Bijdragen tot eene geschiedenis van het geslacht ' Van Keulen ' als Boekhandelaars, Uitgevers, Kaart- en Instrumentmakers in Nederland; eene Biblio-Cartograpische studie. Amsterdam, Meridian Publishing Co 1962. Oorspronkelijke omslag. (8), 120, (1) pp. Reprint 1885. [Ordernr.: 23401 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

BOOIJ, K. Studies uit Bergen op Zoom. Bijdragen tot de geschiedenis uitgegeven door de geschiedkundige kring van stad en land van Bergen op Zoom Nr9. Bergen op Zoom 1993. Met 134 afbeeldingen. Voorzien van een schrijvers inscriptie. 196 pp. Uitstekend exemplaar [Ordernr.: 23864 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

BOOM, A. VAN DER. Rembrandt - Reeks. Ontwikkeling en karakter der oude monumentale Glasschilderkunst. A.J.G. Strengholt's Uitg. Mij N.V. - Amsterdam. Halflinnen, band met opdruk. (Z.pl., z.j.). Met 50 afbeeldingen. 174 pp. Goed exemplaar. Lichte verkleuring band. [Ordernr.: 23886 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 18,00

BOONE, DR. M. (RED.). Steden des tijds. Historische stadstypen in de Nederlanden. Utrecht, Terra/Teleac 1990. 4to. Gebonden met omslag. Rijk geillustreerd. 232 pp. Als nieuw! [Ordernr.: 24348 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

BOONEN, C. Een steenhard bestaan. Zeldzame muurbegroeiing langs Utrechts grachten. Utrecht, Uitgeverij Westers, 1982. 4to. Gebonden met stofomslag. Met diverse afbeeldingen, 1 plattegrond en foto's. 48 pp. Een uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23517 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

BORST/GROOT,DE/JONKER-KLIJN/ROKS Graven en begraven in de Dom van Utrecht. Bunnik, Henk Reiders, 1997. Omslag. Het boekje bevat diverse foto's en afbeeldingen. 128 pp. [Ordernr.: 23502 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

BOSCH, F. D. K. De Blyde Incomste binnen Amsterdam van syne Hoogheyt Frederick Hendrick den 20sten van Bloeymaant van den Jaare 1642. Leyden, Van Doesburgh, 1910. Gr. 8vo. Linnen met goudopdruk. Met een portret tegenover de titel en div. portretten en gezichten. XI, 155, (2) pp. Licht gevlekt, redelijk exemplaar. [Ordernr.: 24807 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

BOUTTATS, G. EN I. PEETERS. Thooneel der Steden ende Sterckten van 't Vereenight Nederlandt met d' aengrensende Plaetsen soo in Brabandt, Vlaenderen als anden Rhijn en elders verovert door de Waepenen der Groot-moghende Heeren Staeten onder het gheleij van de seer Edele Hooghghebore Princen vá Oranien, enz. Antwerpen, 1674. (Reprint ca 1974). Oblong. Oorspronkelijk karton. Met 96 afbeeldingen (9 uitsl.), (oorspronkelijk ge-ets door G. Bautatts naar tekeningen van I. Peeters) en 8 titel bladen met de wapens van de provincien. Titelplaat en 3 pp. tekst. Facsimile naar de oorspronkelijke uitgave van 1674. De afbeeldingen geven de steden weer als onneembare vestingen terwijl de werkelijkheid iets anders was. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24477 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 35,00

BOUVY, DR. D. P. R. A. Middeleeuwsche beeldhouwkunst in de Noordelijke Nederlanden. Amsterdam, Balkema 1947. Gebonden, linnen met goudopdruk. Met 224 afbeeldingen. 249 pp. Net exemplaar. [Ordernr.: 24830 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

BOUWBLAD, KATHOLIEK - Technisch bouwblad, bijblad van het Katholiek bouwblad. Onder redactie van Ir. W. de Bruyn e.a. XXIe Jaargang 1953-1954. Half linnen. Geïll. 416 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24782 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 17,50

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 75e jaargang - 1957. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Onder redactie van Ir. W.S. van de Erve. Geïll. 564 pp. Als nieuw. [Ordernr.: 24755 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 74e jaargang - 1956. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Onder redactie van A. Evers. Geïll. 580 pp. Als nieuw. Bijgevoegd: 2 omslagen met inhouds-opgave. [Ordernr.: 24756 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00


BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 73e jaargang - 1955. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Onder redactie van A. Evers. Geïll. 580 pp. Als nieuw. [Ordernr.: 24757 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 65e jaargang - 1947. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Onder redactie van Ir. H. G. J. Schelling. Geïll. 316 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24758 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 75,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 34e jaargang - 1914. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. 52 afleveringen in 2 banden onder redactie van J. Gratama. 1-322 pp - 323-544 pp. Met een stempel op de elke aflevering. Linnen rug gebarsten, redelijk exemplaar. [Ordernr.: 24760 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 24e jaargang - 1904. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Geïll. 52 losse afleveringen in een kartonnen omslag onder redactie van Louis Rieber. 662 pp. Omslag beschadigd. [Ordernr.: 24770 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 35e jaargang - 1915. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. 17 afleveringen in 1 band onder redactie van J. Gratama. 118 pp. Van 2 jan. 1915 No. 1 tot 24 april 1915 No. 17. Met een stempel op de elke aflevering. Linnen rug gebarsten, redelijk exemplaar. [Ordernr.: 24761 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 75,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 23e jaargang - 1903. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Geïll. 52 losse afleveringen in een kartonnen omslag onder redactie van Louis Rieber. 592 pp. De omslag is compleet en in goede staat. [Ordernr.: 24771 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 175,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 32e jaargang - 1912. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. 52 afleveringen in 1 band onder redactie van J. Gratama. 636 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24762 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 22e jaargang - 1902. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Geïll. 52 losse afleveringen in een kartonnen omslag onder redactie van Louis Rieber. 500 pp. De omslag is compleet en in goede staat. [Ordernr.: 24772 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 175,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 31e jaargang - 1911. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. 52 afleveringen in 1 band onder redactie van J. Gratama. 630 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24763 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 15e jaargang - 1895. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Geïll. 52 afleveringen in een band onder redactie van Eduard Cuypers e.a. 338 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24773 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 175,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 30e jaargang - 1910. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. 52 afleveringen in 1 band onder redactie van J. Gratama. 636 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24764 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 29e jaargang - 1909. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. 52 afleveringen in 1 band onder redactie van J. Gratama. 628 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24765 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 28e jaargang - 1908. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. 52 afleveringen in 1 band onder redactie van J. Gratama. 1032 pp. Lichte waterschade, marmer voorplat beschadigd maar toch een redelijk exemplaar. [Ordernr.: 24766 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 27e jaargang - 1907. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. Met 1 uitvouwbare plattegrond. 52 afleveringen in 1 band onder redactie van Louis Rieber. 830 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24767 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 26e jaargang - 1906. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Half linnen. Geïll. Met 5 uitvouwbare platen (2 spoorwegen). 52 afleveringen in 1 band onder redactie van Louis Rieber. 766 pp. Lichte waterschade, marmer voorplat beschadigd maar toch een redelijk exemplaar. [Ordernr.: 24768 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Bond van Nederlandsche Architecten. 64e jaargang - 1946. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Karton met zwart plakband. Onder redactie van Ir. H. G. J. Schelling. Geïll. 312 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24759 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 100,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Orgaan van de Maatschappij tot bevordering der Bouwkunst. 13e Jaargang. Amsterdam, De Erven H. van Munster & Zoon. 1893. Klein folio. Geïll. Met 4 uitslaande platen. 52 afleveringen in een band onder redactie van Eduard Cuypers e.a. 320 pp. Hotel Polen. Kerk te Wijk bij Duurstede. Mooi exemplaar. [Ordernr.: 24775 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 175,00

BOUWKUNDIG WEEKBLAD - Orgaan van de Maatschappy tot bevordering der Bouwkunst. (Bond van Nederlandsche Architecten). 13e Jaargang (supplement) 8 afleveringen plus complete 14e jaargang - 1894. 's-Gravenhage, Mouton & Co. Klein folio. Geïll. Met 6 uitslaande platen. 8 afleveringen 61 pp [en] 52 afleveringen in een band onder redactie van Eduard Cuypers e.a. 289 pp. Ambachtsschool en Universiteitsgebouw te Utrecht. Stadsschouwburg te Amsterdam. Vorstelijk verblijf in de nabijheid eener groote stad. Mooi exemplaar. [Ordernr.: 24774 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 200,00

BOUWKUNST - Tweemaandelijksch Tijdschrift. Uitgave van de Maatschappij tot bevordering der Bouwkunst. 1e jaargang. 's-Gravenhage, Mouton & Co 1909. Oorspronkelijk linnen band met goudopdruk. Geïll. Met uitslaande kaart van 's-Gravenhage in kleur. 177 pp. Rug iets gebruind. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24776 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 75,00

BOUWKUNST - Tweemaandelijksch Tijdschrift. Uitgave van de Maatschappij tot bevordering der Bouwkunst. 6e jaargang. 's-Gravenhage, Mouton & Co 1914-1915. Oorspronkelijk linnen band met goudopdruk. Geïll. Met uitslaande kaart van 's-Gravenhage in kleur. 172 pp. Met exlibris C.F. Stork. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24777 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

BOUWKUNST - Tweemaandelijksch Tijdschrift. Uitgave van de Maatschappij tot bevordering der Bouwkunst. 2e jaargang. 's-Gravenhage, Mouton & Co 1910. Oorspronkelijk half linnen band. Geïll. 195 pp. Met exlibris C.F. Stork. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24778 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

BOUWKUNST - Tweemaandelijksch Tijdschrift. Uitgave van de Maatschappij tot bevordering der Bouwkunst. 5e jaargang. 's-Gravenhage, Mouton & Co 1913. Oorspronkelijk half linnen band. Geïll. 173 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24779 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00


BOYS VAN TRESLONG PRINS, P.C. Genealogische en heraldische gedenkwaardigheden in en uit de kerken der provincie Noord-Brabant. Utrecht, A. Oosthoek, 1924. Bibliotheek exemplaar. Openbare bibliotheek Breda. Deel 1: 296 pp. deel 2: 326 pp. Enkele illustraties. De boeken verkeren in een goede staat, omslag vertoont gebruiksporen. [Ordernr.: 23916 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 75,00

BRAEBEL, BO. Danmarks Kongeslotte. Fotografier: Jorgen Gronlund. Tegninger: Paul Hoyrup. Copenhagen, (1970). Oblong. Gebonden met stofomslag. Geïll. 238 pp. Foto's van de verschillende paleizen hun bewoners en mooie interieur-foto's. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24481 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

BREUGEL, A. VAN Het Dorp voorbij, Honderd jaar stedebouw en architectuur in Rijswijk. Rijswijkse Historische Reeks, deel 10, incl. deel 10a. Rijswijk, 1993. Originele geillustreerde omslag. Rijk geillustreerd. 84 pp. Supplement 36 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23924 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 35,00

BROER, A.L. Delft - vroeger en nu. Bussum. Fibula- van Dishoeck. 1969. 111p. met verschillende afbeeldingen en illustraties. Excellent condition. [Ordernr.: 23655 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

BRUGMANS, PROF. DR. H. (RED.). Van Raadhuis tot Paleis. Documenten betreffende den overgang van het Amsterdamsche Stadhuis tot Konijnklijk Paleis. Genootschap Amstelodamum. Amsterdam, Ten Brink, 1913. Oorspronkelijke omslag met opdruk. Met plattegronden en afbeeldingen. 257, (XVI). Omslag licht gevlekt. Goed exemplaar. [Ordernr.: 25503 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

BRUGMANS, PROF. DR. H. EN A.W. WEISSMAN. Het Stadhuis van Amsterdam. Amsterdam, Elsevier, 1914. 8vo. Originele omslag met opdruk. Met div. afbeeldigen en een losse plattegrond (2 op 1 blad) van het Stadhuis. 164 pp. Omslag licht gevlekt, rug gerepareerd. [Ordernr.: 24809 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

BRUNSMANN, P. Beleving van Monumenten. Originele omslag. Huisdrukkerij Dr. E. Broekmanstichting, 1976. Nr. 26/27 uit de serie Voetzoekers. 212 pp. Goed exemplaar, omslag gedeeltelijk verkleurd. [Ordernr.: 23526 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

BRUSSE, W.L. EN J. Moderne Bouwkunst in Nederland. No. 15 Kerken. Rotterdam, Brusse, 1932. Met originele omslag. 35 afbeeldingen van kerken en 12 pp. plattegronden. Totaal 54 pp. Boekje is in uitstekende staat. [Ordernr.: 23444 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

BYVANCK, A.W. De Kunst der Oudheid Leiden, Brill. Vijfde deel. Gebonden in linnen. Met 312 afbeeldingen op 82 platen en 79 figuren in de tekst. 430 pp. Uitstekende staat. [Ordernr.: 23582 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

BYVANCK, A.W. De Kunst der Oudheid. Vierde deel. Leiden, Brill. 1960. Linnen. Met 331 afbeeldingen op 80 platen en 174 figuren in de tekst. 483 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23592 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

BYVANCK, A.W. De voorgeschiedenis van Nederland. derde druk. Leiden, E.J. Brill. Half linnen, Met 76 afb. op 36 platen, 18 afb. en kaarten in tekst. 250 pp. Uitstekend exemplaar, band licht beschadigd. [Ordernr.: 23884 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

CALLENBACH, C.C. Nijkerk beschreven door...Amsterdam, N.V. D.Y Alta's uitgevers-en courantenbedrijf, 1926. Originele omslag met opdruk. Geïll. 40 pp. Omslag verkleurd. Met een 'Proeve van kleuren-illustratie' [Ordernr.: 24472 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

CANNON - BROOKES, P AND C. Great Buildings of the World Baroque Churches. Paul Hamlyn. Cloth bound with dustwrapper. (Z.pl.),1969. Richly illustrated. 189 pp. Excellent copy. [Ordernr.: 23881 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

CERUTTI, MR. F. F. X. (RED.). Geschiedenis van Breda. De Middeleeuwen. Tilburg, Bergmans, 1952. 4to. Oorspronkelijk kunstleer met opdruk. Geïll. XI, 338 pp. Oplage 750 exemplaren. Schoon en gaaf exemplaar. [Ordernr.: 24916 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

CHAVANNES-MAZAL, DIAKONOFF, HEYNING, V TUYLL V. SE Langs de oude Zeeuwse Kerken. Baarn, Bosch en Keuning. 1975. Geillustreerd en bevat veel foto's. 164 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23468 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

CITTERT-EYMERS/ HAGEN Zonnewijzers aan en bij gebouwen In Nederland en enige Astronomische (toren)uurwerken. Zutphen, Walburg Pers. 1984. Met 34 afbeeldingen en illustraties. 215 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23617 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

CLEATOR, P.E. Wat aarde bewaarde, de huidige stand van het archeologisch onderzoek. Utrecht/ Antwerpen, Het Spectrum. Geillustreerde omslag. Prisma boek. Met 8 afbeeldingen. 216 pp. redelijk exemplaar, omslag beschadigd. [Ordernr.: 23611 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 6,00

COMISSIE ZOMERTENTOONSTELLING SINT-JAN De Beeldhouwer Niel Steenbergen / De Koorbanken / De Bouwloods ( en de/ in de / van de .. St- Janskathedraal te 's Hertogenbosch. s'Hertogenbosch. 1988/89/91. 40/112/120p. Geillustreerde omslag, veel afbeeldingen en illustraties. de koorbanken en de Bouwloods zijn in uitstekende staat, de omslag van de beeldhouwer vertoont gebruikssporen, verder in goede staat. [Ordernr.: 23621 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

COPPENS, M. / H. KAPTEIJNS EN J. VAN SLEEUWEN. 's-Hertogenbosch. Onder de ogen en bogen van de Sint-Jan. (Eindhoven), Lecturis 1984. Karton met stofomslag. Met 336 foto's. 263 pp. Als nieuw! [Ordernr.: 24455 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

COTTERILL, M.A. Italië van Dante tot Tasso (1300- 1600) zijn geschiedenis van het standpunt der voornaamste steden, met beschrijving van belangrijke tijdperken en personen en van de kunst en literatuur van de drie eeuwen. Zutphen, W.J. Thieme 1921. Half linnen. Bewerkt door Dr. P.A. van der Laan. Met 65 foto's. 555 pp. Goed exemplaar, gebruikssporen. [Ordernr.: 23700 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

COTTERILL, M.A. Oud Hellas, zijn kunst, Letterkunde en wijsbegeerte in verband met zijn staatkundige geschiedenis van de oudste tijden tot aan alexander den groote. Zutphen, W.J. Thieme en Cie. Linnen gebonden. Met 141 illustraties. 516 pp. Goed exemplaar, Parthenon Uitgave. [Ordernr.: 23620 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

CRAANDIJK, J. Wandelingen door Nederland - Noord Brabant, Zeeland. Zaltbommel, Europese Bibliotheek. 1968. Linnen gebonden. 319p. Met afbeeldingen naar P.A. Schipperus. Uitstekend exemplaar, rug verkleurd. [Ordernr.: 23650 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00


CRAANDIJK, J. Wandelingen door Nederland - Zuid Holland Zaltbommel, Europese Bibliotheek. 1968. 296p. Linnen gebonden. Met afbeeldingen naar P.A. Schipperus. Uitstekend exemplaar, rug licht verkleurd. [Ordernr.: 23651 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

CROSSLEY, F.H. The English Abbey. It's life and work in the middle ages. London/ NY/ Toronto/ Sydney. Batsford. 1949, 3rd edition. 114p. Foldable maps and more than 100 pictures and illustrations. [Ordernr.: 23646 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

CURAÇAO. Eerste - Zesde Jaarlijksch Verslag van het geschied-, Taal-, Land- en Volkenkundig Genootschap gevestigd te Willemstad Curaçao. Amsterdam, Simon Emmering, 1985. 2 delen. Oorspronkelijke omslag. Ca 900 pp. Antiliaanse Reeks VII. Reprint 1897-1903. Als nieuw, is nog in originele verpakking. [Ordernr.: 24865 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

DAEMS EN DERVEAUX VAN USSEL. Kleine cultuuratlas van België. Brussel/ Amsterdam, Elsevier. 1964. Linnen gebonden, 287p. 255 afbeeldingen en verschillende plattegronden. Uitstekend exemplaar, rug licht verkleurd. [Ordernr.: 23682 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

DE RIJK, J.A.F. De Zon als Klok, zonnewijzers. Utrecht, De zonnewijzerkring/ UUmuseum/ Uni-bibliotheek Utrecht. 1983. Veel afbeeldingen en illustraties. 64 pp. Uitstekende conditie. [Ordernr.: 23636 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

DELEN, A.J.J. De Schoonheid van ons land, Beeldende Kunsten. De Vlaamsche Kunst. Amsterdam/ Antwerpen. Uitg. Contact. 1946. Linnen gebonden. 136p. tekst + 186p. foto's/afbeeldingen. Uitstekend exemplaar [Ordernr.: 23831 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

DELFTS BRUGGEN Delfts Bruggen. Delft, Waltman, (Z.j.) Met een plattegrond van de stad Delft met 72 Delftse bruggen aangegeven. 38 pp. Goed exemplaar, vertoont wat gebruikssporen. [Ordernr.: 23854 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 14,00

DEN BOER/ SCHOUTEN Oud- Oudewater. Oudewater, Stichting Waaggebouw. Omslag. 232p. 52 afbeeldingen en illustraties. goed exemplaar. [Ordernr.: 23793 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

DENUCé, JAN. Oud-Nederlandsche Kaartmakers in betrekking met Plantijn. Amsterdam, Meridian Publishing Co, 1964. 2 vols. Org. omslag. Vol. 1: X, 298, (4) pp. met 12 afb (1 uitslaande kaart van Antwerpen). Vol. 2: VI, 362, (2) pp. met 8 afb. (1 uitslaand kaartje van Nederland). Reprint 1912. Als nieuw! [Ordernr.: 23400 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

Deventer, Jacob van. Nederlandsche steden in de 16e eeuw. Plattegronden van Jacob van Deventer. 111 tekeningen en 97 cartons in facsimile met eene inleiding van R. Fruin, algemeen rijksarchivaris. 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1916-1923. Folio. With 137 (12 folded) lithographed plates printed in colour by J. Smulders and Co. In half cloth portfolio, as issued. (4), 12 pp. First printed edition of these outstanding plans ordered by King Philips II in the 1560's. The originals are scattered over various national archives in The Netherlands, Belgium and Spain. Rarely found complete. Good copy. ex. coll. van Giffen. [Ordernr.: 3671 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 4500,00

DIE BLAUEN BÜCHER - Wilhelm Pinder, Bürgerbauten. 112 pp. [und] Adolf Heckel, Der Runde Bogen. 96 pp.Karl Robert Langewiesche Verlag. Königstein im Taunus, 1957. Orginal-Broschur mit illustriertem schutzumschlag. / Oorspronkelijke geïll. omslag. 2 Bände zusammen. / 2 deeltjes tesamen. Nette exemplaren. [Ordernr.: 24796 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

DIJK, VAN F. Spiegel der Historie, Goes in de patriottentijd. Zaltbommel, Europese Bibiliotheek. 1969, 4e jaargang. nr 2/3. Met opdracht: Namens de Hervormde gemeente Goes. [Ordernr.: 23856 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

DILLEN, DR. J. G. VAN. Amsterdam in 1585. Het kohier der Capitale impositie van 1585. Genootschap Amstelodamum. Amsterdam, de Bussy, 1941. Oorspronkelijke omslag met opdruk. Geîll. Met uitslaande kaart van de stad. 220 pp. Mooi gaaf exemplaar. [Ordernr.: 25502 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

DOKKUM, J.D.C. VAN. In en om Utrecht. Beschrijving van de stad en hare omgeving. Utrecht, L.E. Bosch en Zoon ca 1900. Oorspronkelijke omslag met opdruk en een advertentie op het achterplat. Met een Heliogravure tegenover de titel (naar het Zuiden, genomen vanaf de werf Oostzijde richting Augustinus en Oudaen) met diversen illustraties in verschillende kleuren en Jugend-stil ornamenten in de tekst. 144 pp. tekst en 27 pp. advertenties van de Utrechtse middenstand. Perfect exemplaar in verkleurde (als altijd) omslag. Onafgesneden. [Ordernr.: 24983 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

DONKERSLOOT-DE VRIJ, MARIJKE. Kaarten van Utrecht. Topografische en thematische kartografie van de stad uit vijf eeuwen. Utrecht, H&S, 1989. Gebonden, linnen met stofomslag. Geïll. 142 pp. Het beste boek over de kaarten van de stad Utrecht. [Ordernr.: 24975 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

DOORMAN, CHRISTINE. Sprookjes van Moeder de Gans. Opnieuw bewerkt. Utrecht, W. de Haan, (1916). Oorspronkelijke linnen (jugendstill) band met een afbeelding. Met acht gekleurde afbeeldingen door Rie Cramer. 48, 48, 48, 47 pp. 1ste druk. Prachtig exemplaar in cellofaan verpakt. [Ordernr.: 24866 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 125,00

DOORN, DR. C.J. VAN. Het oude Miland en zijn waterstaatkundige ontwikkelein. Utrecht, Kemink en Zn. (zj). Oorspr. omslag. Met 22 foto's en 2 uitsl. kaarten. 237 pp. Recensie exemplaar. Omslag licht gevlekt. [Ordernr.: 24456 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

DYNES, W. Great buildings of the World, Palaces of Europe. Paul Hamlyn. Cloth bound with dustwrapper. 1968. Richly illustrated. 189 pp. Excellent copy. [Ordernr.: 23882 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

EEKEREN, VAN H.J. De oude kerk te Zeist. 4 delen. Zeist, Van de Poll-stichting, 1974. 4 delen, totaal 487 pp. Goede staat, verkleuring omslag en lichte gebruikssporen. Deel1: 1974 / deel 2: 1975 / deel 3:1976 / deel 4:1978 [Ordernr.: 23857 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 35,00

ELLENS, H. De toegepaste kunsten in Nederland. Een reeks monografieën over hedendaagsche sier en nijverheidskunst. Onze Disch. Rotterdam, W.L en J. Brusse. 1926. Met 60 afbeeldingen. 72 pp. Goed exemplaar, met gebruikssporen. (Omslag licht beschadigd). [Ordernr.: 23862 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 35,00

ELLERT, G. Michel Angelo. 's-Gravenhage, Holle & Co. (z.jr., 1943). Gebonden, half linnen met opdruk. Geïll. 300 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24875 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,50

ELSEVIER Stijlen. Architectuur, Beeldende Kunsten, Meubels, Kunstnijverheid - Elseviers Antiekbibliotheek. Deel 1 en 2. 1ste druk. 2 vols. Amsterdam, Elsevier, 1968. Geill. 228; 223 pp. Elseviers antiekbibliotheek. Pockets. [Ordernr.: 23455 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,50


ELZENGA, E. Langs de oude Overijsselse Kerken. Baarn, Bosch en Keuning. 1972. Geillustreerd en bevat veel foto's. 139 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23467 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

EMBDEN, VAN S.J. Onze bouwkunst van allen dag. Half linnen. Het boek bevat veel illustraties. Vergeelde pagina's. 254 pp. [Ordernr.: 23479 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

EMEIS, M.G. Het Paleis op de Dam. De geschiedenis van het gebouw en zijn gebruikers. Elsevier - Amsterdam / Brussel, 1981. Linnen met geillustreerde stofomslag. Rijk geïllustreerd. 201, (9) pp. Uitstekend exemplaar! Stofomslag ingescheurd. [Ordernr.: 23918 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 35,00

ESMEIJER, A.C. (RED). Middeleeuwse kerken in Utrecht. Walburg Pers, (1988). Originele omslag. Met foto's van Flip Delemarre, de tekst is van Ada van Deijk en plattegronden van Pieter van Traa. 126 (1) pp. Exemplaar met opdracht. Gaaf exemplaar. [Ordernr.: 24475 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

EVELEIN, M.A. Gids van het Rijksmuseum G.M. Kam te Nijmegen. 'S- Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1930. uitgegeven vanwege het departement van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen. Originele omslag. 106 pp. + 14 pagina's met afbeeldingen. Boekje is licht gevlekt, omslag vertoont gebruikssporen. [Ordernr.: 23867 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

FARGE, H. LA L' Europe blessée. Inventaire photographique des monuments détruits. Amsterdam, Van Ditmar. 1947. Cloth. With 427 illustrations. 38 pp. Good condition, the cloth shows some aging. [Ordernr.: 23552 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

FEITH, JAN. Ons Gouden Vondelpark. Amsterdam, Bestuur van het Amsterdamsche Vondelpark 1914. Oorspr. linnen band. Geill. 80 pp. 'Aangeboden aan onze leden en contributanten' Mooi exemplaar. [Ordernr.: 24345 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

FENEMA, J. G. VAN. Handleiding bij de Historisch- Geologische en -Geographische Wandkaart der Nederlanden. Meppel, H. ten Brink, (z.jr.). Half linnen. Oorspronkelijk karton met opdruk. Gebonden. Met 1 uitslaande kaart. XIV, 152 pp. Papier licht gebruind. [Ordernr.: 24869 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

FORUM - Maandblad gewijd aan Architectuur en Gebonden Kunsten. Gemarrmerd karton, half linnen. Derde Jaargang, 1948. Redactie Ir. A. Boeken e.a. 12 afleveringen in 1 band. Geïll. 373 pp. In dit nummer o.a. E. Steenberg: Moderne Zweedse glaskunst en Nederlands nieuwe kerken. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24784 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

FORUM - Maandblad gewijd aan Architectuur en Gebonden Kunsten. Gemarrmerd karton, half linnen. Vierde Jaargang, 1949. Redactie Ir. A. Boeken e.a. 12 afleveringen in 1 band. Geïll. Met uitslaande platen. 452 pp. In dit nummer o.a. Ir. W. van Tijen: Het woongebouw aan het Zuidplein te Rotterdam en H. Knijtijzer: Boekwinkel Swetz & Zeilinger te Amsterdam. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24785 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

FORUM - Maandblad gewijd aan Architectuur en Gebonden Kunsten. Gemarrmerd karton, half linnen. Vijfde Jaargang, 1950. Redactie Ir. A. Boeken e.a. 12 afleveringen in 1 band. Geïll. Met uitslaande platen. 484 pp. In dit nummer o.a. de St. Walburgskerk te Zutphen. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24786 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

FORUM - Maandblad gewijd aan Architectuur en Gebonden Kunsten. Gemarrmerd karton, half linnen. Zesde Jaargang, 1951. Redactie Ir. A. Boeken e.a. 12 afleveringen in 1 band. Geïll. 362 pp. In dit nummer o.a. J.J. P. Oud zestig jaar en Arthur Staal: De Museumplein-kwestie te Amsterdam. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24787 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

FORUM - Maandblad gewijd aan Architectuur en Gebonden Kunsten. Gemarrmerd karton, half linnen. Zevende Jaargang, 1952. Redactie R. Blijstra e.a. 12 afleveringen in 1 band. Geïll. Met 1 uitslaande plaat. 384 pp. In dit nummer o.a. Ir. van Ravesteyn: De doorbraak naar de St. Pieter te Rome en B. Hendriks: Zes jaar verzetsmonumenten. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24788 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

GABRIELS, DR J. De constanten in de Vlaamsche kunst. Antwerpen/Utrecht, de Sikkel/de Haan, 1941. Half linnen met opdruk en vergulde rug. Met 49 foto's in de tekst. 114, (2) pp. Maerlant Bibliotheek I. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24485 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

GABRIELS, DR J. De Vlaamsche Beeldhouwkunst. Antwerpen/Utrecht, de Sikkel/de Haan, 1942. Half linnen met opdruk en vergulde rug. Met 59 foto's in de tekst. 66, (2) pp. Maerlant Bibliotheek VIII. Schoon exemplaar. [Ordernr.: 24486 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

GALIS, K.W. De Prehistorie van Zeist. A4. Plastic omslag, gestancild. Geïll. 72 bladen, eenzijdig bedrukt. Getypt manuscript voor een boek? Inclusief verzendkosten. [Ordernr.: 25524 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

GELDEREN, GEYL, KRAEMER, SASSEN, VAN SCHELVEN. Nederland erfdeel en taak. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1940-1944. Voorwoord van wijlen Z.K.H. Prins Bernhard der Nederlanden en een schrijven van de drukker i.v.m. uistel van de distributie door de W.O.II. 200 pp. Uitstekende staat. [Ordernr.: 23560 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

GENDERS, C. Langs de oude Limburgse Kerken. Midden- en Noord-Limburg Baarn, Bosch en Keuning, 1977. Geillustreerd, bevat veel foto's en afbeeldingen. 160 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23474 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

GENDERS, C. Langs de oude Limburgse Kerken. Zuid-Limburg Baarn, Bosch en Keuning, 1974. Geillustreerd, bevat veel foto's en afbeeldingen. 159 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23473 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

GERSON, H. De schoonheid van ons land, Schilderkunst. Het tijdperk van Rembrandt en Vermeer. De nederlandsche Schilderkunst deel II. Amsterdam, Uitg. Contact. 1952. Linnen gebonden. 68p. tekst en 183p. foto's/afbeeldingen. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23832 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

GERSON, H. De Schoonheid van ons Land, Schilderkunst. Van Geertgen tot Frans Hals. De Nederlandse schilderkunst Deel 1. Amsterdam, Uitg. Contact. 27 pp. tekst, 172 pp. met foto's/ afbeeldingen. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23829 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

GEYL. P. Revolutiedagen te Amsterdam (Augustus-September 1748) Prins Willem IV en de Doelistenbeweging. 'S- Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1936. Oorspronkelijke omslag met opdruk. Met een plaat. VII, 185 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24877 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 13,50


GIBBERD, FREDERICK. The Architecture of England from Normen Times to the present day. Groot 8vo. Oorspr. blauw linnen. Met 80 genum. foto's en diverse ongenummerde illustraties. 48 pp. Band licht beschadigd. Sir Frederick Gibber © Richard J Biggins Sir Frederick Gibberd was one of Britain's most respected architect planners of the twentieth century, whose work has been an influence on generations of post-war designers. Sir Frederick Gibberd was een van Engeland's meest gerespecteerde architect planners van de twintigste eeuw, wiens werk is van invloed op de generaties van na-oorlogse ontwerpers. He was born in 1908 in Warwickshire and studied at the Birmingham School of Architecture, and began in private practice as an architect in 1930. Hij werd geboren in 1908 in Warwickshire en studeerde aan de Birmingham School of Architecture, en begon in de particuliere praktijk als architect in 1930. The commission to design Pullman Court when Gibberd was only 23 years old, came a year later and established his reputation as a highly successful architect. De commissie voor het ontwerpen van Pullman Hof Gibberd was toen slechts 23 jaar oud, kwam een jaar later en zijn reputatie gevestigd als een zeer succesvol architect. Whilst a student he met FRS Yorke, who was later to found the architectural firm Yorke Rosenberg and Mardell (now better known as YRM). Terwijl een student ontmoet hij de FRS Yorke, die later werd gevonden bij het architectenbureau Yorke Rosenberg en Mardell (nu beter bekend als YRM). They collaborated on a number of publications including the influential book 'The Modern Flat' which was published in 1937 and featured the then newly completed Pullman Court as well as many other European examples. Zij werkten samen aan een aantal publicaties waaronder het invloedrijke boek 'The Modern Flat', die werd gepubliceerd in 1937 en functionaliteit de nieuw afgesloten Pullman Hof net als vele andere Europese voorbeelden. With the success of this scheme, Gibberd became established as the 'flat' architect and went on to build several other schemes including Park Court at Penge and Ellington Court at Southgate, and continued to practice until the outbreak of the Second World War Met het succes van deze regeling, Gibberd werd opgericht als de 'vlakke' architect en ging op te bouwen diverse andere regelingen met inbegrip van Park Hof in Penge en Ellington Hof in Southgate, en bleef de praktijk tot het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog He was a member of MARS (The Modern Architectural Research Society) whose membership comprised most of the figures closely associated with the development of the modern movement in Britain, including Wells Coates, Berthold Lubetkin, and Serge Chermayeff. Hij was lid van MARS (The Modern Architectural Research Society), waarvan het lidmaatschap bestond het merendeel van de cijfers nauw betrokken bij de ontwikkeling van de moderne beweging in Groot-Brittannië, met inbegrip van Wells Coates, Berthold Lubetkin, en Serge Chermayeff. Unfit for military service during the Second World War he became the principal of the Architectural Association which continued the training of students throughout the war period. Ongeschikt voor militaire dienst tijdens de Tweede Wereldoorlog werd hij de hoofdsom van de Architectural Association, die de verdere opleiding van studenten in de gehele periode van de oorlog. At the some time he studied town planning and became a member of the town planning institute. Op het enige tijd studeerde hij met ruimtelijke ordening en werd lid van de ruimtelijke ordening instituut. One of his first commissions on resuming private practice was for the design of pre-fabricated houses for the British Iron and Steel Federation. Een van zijn eerste opdrachten op hervatting van de particuliere praktijk was voor het ontwerp van prefab huizen voor de British Iron and Steel Federation. These mass-produced units were provided a speedy answer to the acute post war housing shortage and it is testament to the quality of their design and construction that many are still in use today. Deze massa-productie-eenheden werden op een spoedig antwoord op de acute woningnood na de oorlog, en het is een bewijs van de kwaliteit van hun ontwerp en de bouw dat veel zijn nu nog in gebruik zijn. In 1947 Gibberd was appointed as planner for the new town of Harlow in Essex, now widely regarded as one of the most successful schemes of the period. In 1947 Gibberd werd aangesteld als ontwerper voor de nieuwe stad Harlow in Essex, nu algemeen beschouwd als een van de meest succesvolle programma's van de periode. This was to occupy much of his time for the rest of his life and he made his home in Harlow. Dit was te bezetten veel van zijn tijd voor de rest van zijn leven en hij zijn toevlucht in Harlow. Here he was able to indulge his passion for landscape design in the creation of his famous garden. Hier kon hij zich zijn passie voor ruimtelijke planning in de oprichting van zijn beroemde tuin. The design of flats remained an important part of the work of his office, including blocks in Hackney and in the East End of London. Het ontwerp van de appartementen bleef een belangrijk deel van het werk van zijn kantoor, met inbegrip van blokken in Hackney en in de East End van Londen. At Harlow he designed 'The Lawns' in 1951, the first tower block to be constructed in Britain and now a listed building, along with the Water Gardens, built 10 years later. Op Harlow hem ontworpen 'De Grasvelden 'in 1951, het eerste blok toren te bouwen in Groot-Brittannië en nu een monumentaal pand, samen met de Water Gardens, 10 jaar later gebouwd. For the Festival of Britain in 1951 he proposed the idea that a model housing scheme be built in one of the heavily bombed areas of the East End at Poplar. Voor het Festival van Groot-Brittannië in 1951 stelt hij voor het idee dat een model van sociale woningen worden gebouwd in een van de zwaar gebombardeerde gebied van de East End op abeel. This would be a lasting exhibit in contrast to the other temporary buildings being erected for the event. Dit zou een blijvende expositie in tegenstelling tot de andere tijdelijke gebouwen worden opgeworpen voor het evenement. Collaborating with a number of other leading architects, he designed the Chrisp Street shopping area and market of the Lansbury Estate. Samen met een aantal andere vooraanstaande architecten, hij ontwierp het CHRISP Street winkelgebied en op de markt van de Lansbury Estate. He received the honour of Commander of the British Empire in 1954 for his services to architecture and planning. Hij kreeg de eer van de commandant van het Britse Rijk in 1954 voor zijn diensten aan architectuur en planning. At the same time the practice was appointed to prepare the development plan for the new London Airport at Heathrow. Tegelijkertijd is de praktijk werd benoemd ter voorbereiding van het ontwikkelingsplan voor de nieuwe London Heathrow Airport op. The success of what has become one of the world's busiest airports, handling up to 60 million passengers annually, exceeded all expectations. Het succes van wat er wereldwijd een van de drukste luchthavens, de behandeling van maximaal 60 miljoen passagiers per jaar, overtrof alle verwachtingen. Gibberd was responsible for the design of all the major structures within the main part of the site, some of which have now been listed. Gibberd was verantwoordelijk voor het ontwerp van alle grote structuren binnen het voornaamste deel van de site, waarvan een aantal inmiddels zijn vermeld. Perhaps his most famous building is the Metropolitan Cathedral of Christ the King in Liverpool , won in an open competition and completed in 1967. Misschien zijn meest beroemde gebouw is de Metropolitan kathedraal van Christus de Koning in Liverpool, won in een open mededinging en voltooid in 1967. The distinctive 'Crown of Thorns' has become an unmistakable part of the Liverpool scene and an important symbol of the city. Het onderscheidend 'doornenkroon' is uitgegroeid tot een onmiskenbaar deel uit van de Liverpool-scène en een belangrijk symbool van de stad. The circular interior is bathed in coloured light representing the Trinity from massive lantern windows designed by John Piper and Patrick Rentyens. De circulaire interieur zit in een gekleurd licht die de Drie-eenheid van massale lantaarn vensters ontworpen door John Piper en Patrick Rentyens. Sir Frederick was knighted for his services to architecture in 1967. Sir Frederick was knighted voor zijn diensten aan de architectuur in 1967. [Ordernr.: 24322 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

GIFFEN, VAN. A.E. Bouwstoffen voor de Groningsche oergeschiedenis. Groningen, Museum van Oudheden, 1928. Omslag, (beschadigd). Met 24 afbeeldinge. 38 pp. [Ordernr.: 23459 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

(GLASBERGEN, W. RED.) In het voetspoor van A. E. van Giffen. Aan Albert Egges van Giffen. 1951-1961. I.P.P. Groningen, Wolters 1961. Originele omslag, gebrocheerd. Geill. IX, 156 pp. Naam verwijderd op de omslag (gom). [Ordernr.: 24591 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

GORDIJN/ RATSMA Catalogus van de kaartenverzameling van de Gemeentelijke Archiefdienst Rotterdam. Stadsplattegronden van Rotterdam tot 1940. Rotterdam, Gemeentelijke archiefdienst. 1984. 492 plattegronden beschreven, veelal met afbeelding. Uitstekende conditie. [Ordernr.: 23631 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

GORKOM, L.J.C. VAN. (E.A). 's Hertogenbosch 1185-1935. 's Hertogenbosch, Teulings uitgevers-mij, 1935. Originele omslag met opdruk. Geïll. 189 pp. Met plakker 'Wordt U toegezonden als lid van het Prov. Genootschap van Kunsten en Wetenschappen in Noordt-Brabant, in opdracht van haar bestuur'. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24479 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

GORTER, DR. H.P. Ruimte voor natuur. 80 jaar bezig voor de natuur van de toekomst. 's-Graveland, Ver. Natuurmonumenten 1986. Folio. Linnen met stofomslag. Geill. 422 pp. Als nieuw. [Ordernr.: 24321 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

GOUWE, W.F. Glas in lood. Rotterdam, W.L. & J. Brusse (1932). Oorspronkelijke omslag. Met 56 afbeeldingen over glas in lood ramen. 95 pp. Serie: De Toegepaste kunsten in Nederland. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24476 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

GRAAFHUIS, A. In en om de Janskerk. In en om de Domkerk. In en om de Buurkerk. Wijk C en de Jacobikerk. In en om de Nicolaïkerk. Utrecht, ca 1980. 5 vols. Uitgegeven naar aanleiding van het vijf kerken restauratieplan. De kerken in de binnenstad van Utrecht : Janskerk, Domkerk, Jacobikerk, Nicolaïkerk, Buurkerk en Domkerk.Deze boekjes bevatten veel afbeeldingen van de kerk en omgeving, erg leuke serie. [Ordernr.: 23519 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

GRAAFHUIS/ WITTEVEEN In en om de Janskerk. Bij de opening van de gerestaureerde Janskerk, 19 september 1981. Sm 8vo.Oblong. Utrecht, Publiciteitscommissie Restauratie Binnenstadskerke, 1981. Het boekje bevat veel foto's en afbeeldingen. 88 pp. Uitstekend exemplaar, kleine gebruikssporen. [Ordernr.: 23508 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

GREVE, B. 100 Afbeeldinge der voornaamste Gebouwen van Amsterdam door Petrus Schenk 1661-1715, tot Amsterdam by Barent Greve bove de Beurs regt over de deur in de kas N. 7. Amsterdam, (c 1970). Facsimile reprint. B. Greve, ca. 1690. 100 afbeeldingen over de gehele pagina. incl. bladwijzer. Oblong. [Ordernr.: 23538 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

GROEN JR., J.A. Het land rondom Amsterdam. U.-M. 'Westfriesland, Hoorn, (1969). Oorspronkelijke omslag. Rijk geillustreerd. 183 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23919 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

GUGEL, PROF. EN J.H. LELIMAN De Bouwstijlen en hun ontwikkeling. Rotterdam, D. Bolle (z.j., ca 1905). Oorspr. linnen met goudopdruk. Fraai geill. (5), 203, (4) pp. Licht beschadigd en gebruind maar net exemplaar. [Ordernr.: 24334 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 75,00

GUMBERT, J.P. en GUMBERT, DR. J.P. E.A. De Kartuizers en hun Delftse klooster. Een bundel studiën, verschenen ter gelegenheid van het achtste lustrum van het Genootschap Delfia Batavorum. Delft, Elmar, 1975. Linnen met stofomslag. Met meer dan 60 afbeeldingen en enkele kaartjes. 263 pp. Net exemplaar. [Ordernr.: 23866 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

HAAGS GEMEENTEMUSEUM Stedenspiegel Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 1964. 150p. + 108 afbeeldingen. Oblong formaat. Goed exemplaar, omslag vertoont gebruikssporen/verkleuring. [Ordernr.: 23795 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

HAAKMA WAGENAAR, TH. Cursus kennisoverdracht - DOM. 1 febr. 1978. Klein folio. Half linnen met groen gemarmerd karton. Gestencild. 105 pp. [Ordernr.: 24792 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

HAAKMA WAGENAAR, TH. Cursus Kennisoverdracht. Enkelzijdig bedrukt, gestencild. 216 pp. Cursus kerkarchitectuur, samengesteld en gebonden door vorige eigenaar, erg intressant! [Ordernr.: 23892 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

HAGER, W. Bouwkunst van de Barok. Amsterdam / Brussel. Elsevier, 1981. Veel afbeeldingen en foto's. 247 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23641 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

HANNEMA, D. Catalogus van de tentoonstelling Nederland bouwt in Baksteen 1800 - 1940 Rotterdam, Van Waesberge, Hoogewerff en Richards N.V., 1941. Met 162 afbeeldingen. 68 pp. De omslag is o.a op de rug verkleurd. Tevens vertoont het wat gebruikssporen maar verder een goed exemplaar. [Ordernr.: 23859 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

HARTMANN, K.O. De ontwikkeling der bouwkunst,Eerste, Tweede en Derde deel. eerste en tweede helft. 1: De bouwkunst in de oudheid en onder den islam. 2: de bouwkunst van middeleeuwen en renaissance. 3: Barok en Rococo en De neo-stijlen en de hedendaagsche bouwkunst. Groen linnen gebonden. Amsterdam, 1927. Deel 1: 253 afb en 434 pp. Deel 2: 377 afb. en 663 pp. Deel 3: 202 en 115 afb. 836 pp. Boekjes zijn in een uitstekende staat. [Ordernr.: 23523 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

HASLINGHUIS, DR. E. J. EN C. J. A. C. PEETERS De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en kunst. Geïllustreerde beschrijving uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de Monumentenbeschrijving. Deel II, De Provincie Utrecht. Eerste stuk: De Gemeente Utrecht. [en] Deel II, Tweede stuk: De Dom van Utrecht. 'S-Gravenhage, 1956-1965. 2 delen. 4to. 1ste deel, originele omslag, gebrocheerd, het 2de deel, gebonden met linnen band met stofomslag. Met 431 afbeeldingen. 144;145-500 pp. Het tweede deel, de Dom van Utrecht is nieuw, verpakt in originele doos. Het beste werk over de Dom van Utrecht. [Ordernr.: 24912 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 60,00

HASLINGHUIS, DR. E. J. De Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en kunst. Geïllustreerde beschrijving uitgegeven vanwege de Rijkscommissie voor de Monumentenbeschrijving. Deel II, De Provincie Utrecht. Eerste stuk: De Gemeente Utrecht. 'S-Gravenhage, Staatsdrukkerij, 1956. 4to. Oorspronkelijke omslag, gebrocheerd. Met 111 afbeeldingen. 144 pp. Alleen het eerste deel. Omslag heeft kleine vlekjes. [Ordernr.: 24911 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,50

HEIJMINK LIESERT, P.M. / KEIJZER, DE L.M.J. 't Goy door de eeuwen heen. samengesteld naar aanleiding van het 100-jarig bestaan van de parochie van onze lieve vrouwe hemelvaart te 't Goy op 21 Oktober 1966. Originele omslag. Rijk geillustreerd, met uitvouwbare stambomen en plattegrond. 127 pp. Goed exemplaar, lichte gebruikssporen op omslag. [Ordernr.: 23928 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00


HEKKER, R.C. EN POEL, J.M.G. VAN DER De Nederlandse boerderij in het begin der 19e eeuw. Een documentatie onderzoek van het Kabinet van Landbouw. Arnhem, St. Historisch boerderij-onderzoek, 1967. Originele omslag. Met meer dan 30 afbeeldingen. 120 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23894 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

HELBIG, J. Meesterwerken van de glasschilderkunst in de oude Nederlanden. Gehecht aan de koninklijke musea voor kunst en geschiedenis. Antwerpen, De Sikkel/ Utrecht, W. de Haan N.V. 1941. Half-linnen. Met 55 afbeeldingen. 43 pp. Maerlantbibliotheek II. Band licht verkleurd. [Ordernr.: 23869 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

HELD, J.J. DEN (RED.). Het Nieuwkoopse plassengebied. Zutphen, Thieme (1975). Linnen met stofomslag. Met tekeningen van H. Koerts en J.K. de Hamer. Foto's van W.H. Klomp. 314 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24351 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

HENSEN, MGR. DR. A. H. L. Nova et Vetera. Schetsen uit den vreemde. Amsterdam, Elsevier, 1929. Oorspronkelijk rood linnen met goudopdruk. Met een portret van de schrijver tegenover de titel. Geïll. (6), 362 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24858 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

HERKS, DR. J .J. De geschiedenis van de Amersfoortse tabak. Den Haag, Nijhoff, 1967. Oorspronkelijke omslag. Geill. XI, 279 pp. Economisch-en sociaal-Historische onderzoekingen. Nieuwe reeks V. [Ordernr.: 24499 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

HERPEL, J.C. Het oude Raadhuis van 's-Gravenhage. 's-Gravenhage, Burg. en Wethouders 1975/1979. 2 delen. Oorspr. linnen met stofomslag. Met meer dan 1000 illustraties. 1056 pp. Nette exemplaren. [Ordernr.: 24341 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

HEUKELOM- VAN DEN BRANDELER, H. VAN. Dr Ir G.W. van Heukelom De Ingenieur - De Bouwmeester - De Mens. Utrecht, Oosthoek, 1953. Oorspronkelijk linnen met goudopdruk. Geîll. 131 pp. Bijgevoegd een korte brief en een kaart gesigneerd HJ van Heukelom van den Brandeler en enkele krantenknipsels. Rug verkleurd. [Ordernr.: 25505 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

HILDEBRANDT, A.J. Eigendomsrecht op Bijenzwermen beschouwd in verband met het eigendomsrecht op dieren in het algemeen. Proefschrift ter verkrijging van den graad van Doctor in de rechtswetenschap aan de Rijks-Universiteit te Leiden op gezag van den Rector-Magnificus Dr. J.J. Hartman. Utrecht, J. de Kruijff, 1908. Omslag. Onafgesneden. 220 pp. Net exemplaar. [Ordernr.: 24457 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

HILLEN, TH. De Griekse cultuur, een boek over griekenland voor iedereen. Zutphen, W.J. Thieme en Cie, 1926. Gebonden met ex libris L.J. Verschuur. 348 pp. 25 foto's z/w, 5 figuren en 1 uitklapkaartje. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23543 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 5,00

HOEKSTRA, G. Langs de oude Gelderse Kerken. Achterhoek, de Liemers. Baarn, Bosch en Keuning. 1978. Geillustreerd en bevat veel foto's. 159 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23464 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

HOFF, B. VAN 'T Oud Delft - de oude plattegronden van de stad Delft. Rotterdam/ s'Gravenhage. Nijgh en Van Ditmar. 61p. Met verschillende afbeeldingen van plattegronden en prenten. Goed exemplaar, rondom de omslag wat slijtageplekken. [Ordernr.: 23653 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

HOLWERDA, DR. J.H. Dorestad en onze vroegste middeleeuwen. Leiden, Sijthoff (z.jr.). Originele omslag. Geïll. 153 pp. Dr. Holwerda was directeur van het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24500 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

HOOGEWOUD, G. Langs de oude Noordhollandsche Kerken Kennermerland, de Zaan/ Het Gooi , Amsterdam. Baarn, Bosch en Keuning. 1979. Geillustreerd en bevat veel foto's. 160 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23460 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

HORST, P. VAN DER Shell - journaal van Nederlandse standbeelden. Rosendaal, Koninklijke Van Poll. I.O. Shell Nederland. 1983. Geillustreerde omslag. 127 pp. veel afbeeldingen. Uitstekende staat, minieme gebruikssporen. [Ordernr.: 23640 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

HUS, ALAIN De Etrusken en hun beschaving. Utrecht/Antwerpen, (1959). Pocket. Geill. 188 pp. Met opdracht. Net exemplaar. [Ordernr.: 23439 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 5,00

HUT, DR. L. J. (RED.). De Willem Arntsz Stichting 1461-1961. Door Dr. L.J. Hut, Dr. A. Poslavsky, H. Loois, zenuwarts, B. van der Woord. [en] Het Jubileumjaar 1961 door B. van der Woord. Utrecht, Oosthoek, (1961)-1965. 2 Delen. 4to. Oorspronkelijk linnen met goudopdruk. Geïll. XI, 566; 73 pp. Mooi set. [Ordernr.: 24938 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

IMANDT, FLORENCE. Bergen op Zoom in Panorama. ( Halsteren, ca. 1995 ). Oblong 4to. Oorspronkelijk karton. Met foto's van Gerrit de Heus. Tekst Ned./Eng. 126 pp. Schoon exemplaar. [Ordernr.: 24797 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

ITERSON, W. VAN. De Historische ontwikkeling van de rechten op de grond in de provincie Utrecht. Leiden, Brill 1932. 2 delen. Oorspronkelijke omslag met opdruk. Met 5 uitslaande kaarten, 1 uitsl. tabel en 1 afbeelding. CXLVI, 339; -819 pp. Met een grote kaart van de gemeente Rhenen. Op band 1 klein vlekje. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24837 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 65,00

JANSEN, P.L. Wij bouwen bruggen. uitgegeven te Amsterdam, Andries Blitz. Linnen. Rijk geillustreerd. 73 afbeeldingen en veel tekeningen. 264, (8) pp. Goed exemplaar, licht gevlekt. [Ordernr.: 23874 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

JANSMA, K. EN M. SCHROOR (RED). Tweeduizend jaar geschiedenis van Gelderland. Leeuwarden, Inter-Combi, (1986). 4to. Kunst-leer met goudopdruk. Geïll. 496 pp. Mooi werk en goed exemplaar. [Ordernr.: 24914 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

JANSSENS, A.M. Ikonen. Bussum, Dishoeck, 1966. Met 18 illustraties en 18 afbeeldingen. 88 pp. Uitstekend exemplaar [Ordernr.: 23644 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

JONGH, E. & G. LUIJTEN. Spiegel van alle dag. Nederlandse genreprente 1550-1700. Amsterdam, Rijksmuseum (1997). 4to. Oorspronkelijke omslag. Rijk geïllustreerd. 399 pp. Prachtwerk, perfect exemplaar. Boeken beneden de € 40,- verzending in overleg. [Ordernr.: 25020 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00


K.N.O.B. - Bulletin van de Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond. Jaargang 100. Zutphen, Walburg Druk 2001. Half linnen met groen gemarmerde platten. Gebonden. Geïll. 219 pp. In dit nummer o.a. Hans Vredeman de Vries. [en] Belgisch marmer. [en] Het Oost Indisch Huis te Amsterdam. Met register. Perfect exemplaar. [Ordernr.: 24791 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

KALF, J. (RED). De monumenten van geschiedenis en kunst in de Provincie Noordbrabant. Eerste stuk: De monumenten in de voormalige baronie van Breda. Utrecht, Oosthoek, 1912. Deel 1, 1ste stuk. 4to. Half leer. Met 3 uitslaande kaarten, 33 platen en 335 afb. XVIII, 398, (1) pp. Enkele vlekjes en vochtschade achterplat. Goed exemplaar. Standaard werk over het Brabantse land, een geweldig boek. Plaat XII in facsimile. [Ordernr.: 4844 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 150,00

KERSTEN, M. De Nederlandse Kopergravure [1900 - 1975]. Oorspronkelijke omslag. Met 93 afbeeldingen. Den Haag, (1989). 151 pp. Als nieuw. RBK reeks nr.3 [Ordernr.: 23865 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

KERéNYI, KARL. De man van Nazareth. Amsterdam, Becht (z.j.). 4to. Oorspr. linnen. Met foto's van Erich Lessing. 303, (12) pp. Schoon exemplaar. [Ordernr.: 24325 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

KLERK, F.W.K. DE 'Klink Los !' Amsterdam, Andries Blitz. Met 124 foto-illustraties en 49 tekeningen. 255 pp. Goed exemplaar, lichte gevlekt op snede en boek. [Ordernr.: 23890 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

KLOOT MEIJBURG, H. VAN DER De Nieuwe kerk te Delft. Haar bouw, verval en herstel. Rotterdam, Brusse 1941. 4to. Oorspr. buckram met opdruk. Met 83 foto's en 73 figuren. 279 pp. Rug verkleurd doch schoon exemplaar. [Ordernr.: 24330 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

KLOOT MEIJBURG, H. VAN DER Onze oude dorpskerken, tachtig schetsen van dorpskerken in Nederland met bijschriften. 2e Herziene druk. Gebonden hardcover. Rotterdam, Brusse, 1921. 80 illustraties van kerken. 123 pp. Boek verkeert in goede staat, hardcover lichtelijk verkleurd. [Ordernr.: 23528 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

KNAPPERT, L. De opkomst van het Protestantisme in eene Noord-Nederlandsche stad. Leiden, S.C. van Doesburgh 1908. Oorspr. omslag. Met 1 uitsl. kaart en 4 afb. op 2 pag. 289 pp. Rug beschadigd. [Ordernr.: 24346 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

KNOB Repertorium betreffende Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst. 'S Gravenhage, KNOB, 1962. Deel III. 492 pp. Goede staat, gebruiksporen licht zichtbaar. [Ordernr.: 23591 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

KNOB Repetorium van boekwerken betreffende Nederlandse Monumenten van Geschiedenis en Kunst, verschenen tot 1940. Linnen. 's Gravenhage, Koninklijke Nederlandse Oudheidkundige Bond, 1950. 169 pp. Rug licht verkleurd, verder een uitstekend exemplaar [Ordernr.: 23585 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 60,00

KNUTTEL, G. Beknopte Ontwikkelingsgeschiedenis der Bouwkunst. 2e Druk. Amsterdam / Parijs, 1941. Linnen. Met 161 afbeeldingen en illustraties. 263 pp. Goed exemplaar, band lichtelijk verkleurd. [Ordernr.: 23550 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 5,00

KOCH, A.C.F. Tussen Waag en Wezepe. Fragmenten uit de geschiedenis van Deventer, Diepenveen, Schalkhaar, Colmschate en Wesepe. met een bijdrage over de geschiedenis van de Raiffeisenbanken en Boerenleenbanken en van de Coöperatieve Raiffaisenbank 'Deventer en Omstreken' Deventer, Yselpress, Rabobank. 1974. 95p. 32afbeeldingen. Uitstekend exemplaar, lichte gebruikssporen aanwezig. [Ordernr.: 23850 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

KOLKS, Z. Langs de oude Gelderse Kerken. de Veluwe. Baarn, Bosch en Keuning. 1978. Geillustreerd en bevat veel foto's. 160 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23463 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

KOOPMANS, BOTINE. Een kijk op deuren. Utrecht, Westers (1986). Groot 8vo. Paperback. Met vele foto's van Utrechtse deuren. 108 pp. Als nieuw. [Ordernr.: 24323 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 18,00

KOOPS, S. Haarlem - een stad vol torens. Stichting Haarlems Bloei, Haarlem, 1970. 38 afbeeldingen/foto's. 52 pp. Als nieuw. [Ordernr.: 23485 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 5,00

KOOT, TON. Help! Ze verpesten ons land. Naarden, Strengholt 1973. 1ste druk. 8vo. Gebonden in kunstleer met vergulde rug. Geïll. 206 pp Mooi exemplaar zonder omslag. [Ordernr.: 24798 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

KROEGER, P. In de Schaduw van de woudse dom. De historie van de Nederlandse Hervormde Kerk en haar dienaren te Rijnsaterwoude. De hervormde gemeente te Rijnsaterwoude, 1957. Originele omslag. Geillustreerd. 107 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23923 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

KRUGER/ POSTMA Gemeenlandshuis van het hoogheemraadschap van Delfland te Delft. Geillustreerde omslag. Delft, 1975. Met veel afbeeldingen en uitklapbare plattegrondjes. 68 pp. Goed exemplaar, achterkant omslag licht verkleurd en enige gebruikssporen. [Ordernr.: 23799 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

KRUISINGA, J. H. - L. JANSZEN EN A.A. KOK. Watergraafsmeer eens een Parel aan de Kroon van Amsterdam. Amsterdam, Allert de Lange, 1948. Linnen met goudopdruk. Met originele omslag. Met 138 foto's, 1 uitslaande kaart en 42 afbeeldingen in de tekst. 328 pp. Heemschut Bibliotheek 2. Net exemplaar, omslag beschadigd. [Ordernr.: 24873 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

KUBACH / BLOCH De bloei van het Romaans. Amsterdam / Brussel, Elsevier. 1981. Geillustreerede omslag. Met veel afbeeldingen en illustraties. 280 pp. Goed exemplaar, kleine gebruikssporen. [Ordernr.: 23642 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

KUIJPER, J. De Heraldiek in Bouwkunst en aanverwante vakken. Amsterdam, Veen, 1910. Half linnen. Geill. (9), 147 pp. Mooi exemplaar.. [Ordernr.: 23450 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

KUILE, DR. ENGELBRECHT H. TER. De Romaanse kerkbouwkunst in de Nederlanden. Zutphen, Walburgpers 1975. Oorspronkelijk karton met stofomslag. Geïll. 160 pp. Goed exemplaar, omslag licht beschadigd. [Ordernr.: 24478 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00


KUILE, MR. G.J. TER. Twentsche eigenheimers. Historische schetsen van land en volk tusschen Dinkel en Regge. Almelo, W. Hilarius 1936. Oorspronkelijk geïllustreerde omslag. Met foto's. 422 pp. Omslag verkleurd maar in goede staat. [Ordernr.: 24749 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

KUYPER, J. Gemeente-Atlas van Nederland, naar officiele bronnen bewerkt. zesde deel, Utrecht. Gebonden. Leeuwarden, H. Suringar. Met 74 kaartjes en 1 plattegrond van Nederland. Reprint 1971. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23507 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

KÜHLER, DR. W.J. Geschiedenis der Nederlandsche Doopsgezinden in de zestiende eeuw. Haarlem, Tjeenk Willink & Zoon 1932. Oorspronkelijk linnen met goudopdruk. 478 pp. Rug verkleurd, een mooi exemplaar. [Ordernr.: 24699 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

LEEMANS-PRINS, E.C.M. (RED). Zegels en wapens van steden in Zuid-Holland. Een bundel studiën... 's-Gravenhage, Albani 1966. 4to. Oorspr. linnen met zilver opdruk. Geïll. 270, (1) pp. Zuid-Hollandse studiën XII. [Ordernr.: 24350 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

LEENDERTZ JR, DR. P. Bibliographie der werken van P.C. Hooft. 'S-Gravenhage, Martinus Nijhoff 1931. 4to. Oorspronkelijke omslag. XVIII, (2), 88 pp. Serie; Bijdragen tot eene Nederlandsche Bibliographie.. vijfde deel. Net exemplaar. [Ordernr.: 25013 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

LEENT, F.H. VAN. De Wakkere knapen. Amsterdam, J. Vlieger, 1880. Kl. 8vo. Originele gelithograveerde omslag door Amand te Amsterdam (besch). Vier korte verhaaltjes met 4 kleurensteendrukjes. 16 pp. o.a. Ijsvermaak; de geit. Los in de band. [Ordernr.: 23955 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

LEEUWEN, VAN W. Langs de oude Brabantse Kerken. Westelijk Brabant. Baarn, Bosch en Keuning. 1976. Geillustreerd en bevat veel foto's. 160 pp. [Ordernr.: 23466 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

LEEUWEN, Langs de oude Brabantse Kerken. Oostelijk Brabant Baarn, Bosch en Keuning. 1974. Geillustreerd, bevat veel foto's en afbeeldingen. 160 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23475 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

LEHR, ANDRé. De Klokkengieters François en Pieter Hemony. In het Hemony-Gedenkjaar 1959. Uitgegeven door B. Eijsbouts C.V. Klokkengieterij Asten, 1959. Linnen met opdruk. Geîll. 168 pp. Genummerd exemplaar. Bovenzijde linnen gevlekt. [Ordernr.: 25504 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

LEHR, ANDRé. Klokken en Klokkengieters [en] De Utrechtse Klokgieters en hun verwanten door CN Fehrmann. Bijdragen tot de Campanologie door de Historische Commissie van de Nederlandsche Klokkenspel-Vereniging (Culemborg), 1963. Oorspronkelijke omslag met opdruk. Met afbeeldingen. 311 pp. Vlekje op de rug, omslag iets verkleurd maar verder een goed exemplaar. [Ordernr.: 25501 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

LEMAIRE, G.W.A. Utrecht in Grootmoeders tijd. Zaltbommel, Europese, (1990). 2de druk. Oblong 8vo. Originele hardcover met afbeelding. 140 pagina's met afbeeldingen van ansichtkaarten. Uitstekend exemplaar. Boeken beneden de € 40,- verzending in overleg. [Ordernr.: 23853 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 14,00

LIENDER, VAN. Jacobus/Pieter, Jan/Paul van Liender en de stad Utrecht. Topografische tekenaars uit de 18de eeuw. 4 to. Originele omslag. Soer, I.J. Alphen a/d Rijn, Canaletto. Tentoonstelling Gemeente archief Utrecht. Met 111 affbeeldingen. 148 pp. [Ordernr.: 23495 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

LIJDSMAN, P. De Bouwkunst der Renaissance, in Italië, Frankrijk, Duitsland, België, Nederland en Denemarken. Handleiding ten dienste van het middelbaar technisch onderwijs. (Utrecht, 1937). Originele omslag. 99, (2) pp. 2de druk. Omslag verkleurd. [Ordernr.: 23868 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 28,00

LUNSHOF, H.A. De stuurman van 'De Groene Leeuw'. Leven en bedrijf van Michiel de Ruyter. 2e druk. Amsterdam, Elsevier, 1941. Half linnen. Geïll. 328 pp. Net exemplaar. [Ordernr.: 24483 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

LUTTERVELT, R. VAN De buitenplaatsen aan de Vecht Lochem, De Tijdstroom. 1948. Met 103 afbeeldingen. Linnen met geillustreerde omslag. 278 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23555 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

MAAS, N. / F.W. KUYPER, (RED). Offeren aan Mercurius en Minerva. Nederlandsche Vereeniging van Antiquaren 1935-1995. Amsterdam, De Buitenkant 1995. Gebonden met stofomslag. Geill. 235 pp. Oplage 750 exemplaren. [Ordernr.: 23876 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

MANDERS, HENK. Het land tussen Maas en Waal. Nijmegen, de Koepel, (1953). Linnen. Geill. (4), 200 pp. Enkele plakbandsporen. Net exemplaar. [Ordernr.: 23945 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

MANDOS,H EN AD KAKEBEEKE Oud Eindhoven voorstudies tot de geschiedenis van Einhoven. Brabants Heem, Eindhoven, 1950. Oorspr. omslag. Met 1 uitsl. plaat, 22 afbeeldingen en div. tekst illustraties. (8), 187, (6) pp. Bijdragen tot de studie van het Brabantse Heem. Deel 1. Net exemplaar. [Ordernr.: 8784 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

MEISCHKE, R. (RED.) Delftse studiën. Een bundel historische opstellen over de stad Delft geschreven voor dr. E.H. ter Kuile naar aanleiding van zijn afscheid als hoogleraar in de geschiedenis van de Bouwkunst. Assen, Van Gorcum, 1967. 4to. Oorspronkelijk linnen met opdruk en stofomslag. Met ruim 200 ïllustraties. X, 431 pp. - Toen prof. dr. E.H. ter Kuile op vijfenzestigjarige leeftijd afscheid nam van de Technische Hogeschool te Delft, was het een aantal van zijn vrienden en oud-leerlingen een behoefte de scheidende hoogleraar in de geschiedenis van de architectuur met een boek te huldigen. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24913 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

MEISCHKE, R. Het Nederlandse woonhuis van 1300-1800. Vijftig jaar Vereniging Hendrick de Keyser. Haarlem, Tjeenk Willink en Zoon 1969. 4to. Oorspr. linnen met goudopdruk. Rijk geill. Met tekeningen van H.J. Zantkuijl. X, 546 pp. Uit de bibliotheek van Ir Bardet. Schoon exemplaar. Zonder stofomslag. [Ordernr.: 24328 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 65,00

MILO, DR. T. H. De geheime onderhandelingen tusschen de Bataafsche en Fransche republieken van 1795 tot 1797 in verband met de expeditie van Schout bij Nacht E. Lucas naar Kaap de Goede Hoop. Den Helder, v/h C. de Boer jr 1942. Oorspronkelijke omslag. Geïll. XII. 296 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24857 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

MOLIJN, E. Met open Oog en Oor. Leiden, Sijthoff, 1939. Omslag. 147 pp. In goede staat, gevlekt en lichte waterschade. [Ordernr.: 23547 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00


MOURIK, IR. W.J.G. VAN. Hervormde kerkbouw na 1945. Uitgegeven onder auspiciën van de Bouw- en Restauratie-Commissie van de Nederlandse Hervormde kerk. Den Haag, ca 1960. Gr. quarto. Linnen met stofomslag. Geïll. 222 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24754 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

MULLER FZ, MR. S. Oud=Utrechtsche vertellingen. Utrecht, C.H.E. Breijer, 1904. Oorspronkelijk linnen met opdruk (gezicht Achter de Dom). Met 10 pagina-grote foto's. 180 pp. Net exemplaar. Boeken beneden de € 40,- verzending in overleg! [Ordernr.: 24985 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

MULLER FZ, MR. S. Oude huizen te Utrecht. 's-Gravenhage, Mouton & Co, 1902. 4to. Oorspronkelijk blauw karton met opdruk. Met 1 grote dubbel-bladige kaart van de stad (Frans Hogenberg) en 20 afbeeldingen door G. de Hoog Hz. waarvan er 4 in kleur. 39, (2) pp. Eerste uitgave. Met originele prospectus en exlibris. Zeldzaam! [Ordernr.: 24917 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 130,00

MULLER FZ, MR. S. Oude huizen te Utrecht. Utrecht, A. Oosthoek, 1911. 4to. Originele half linnen portefeuille met opdruk en linten. Met 1 kaart van de stad (Frans Hogenberg) en 48 afbeeldingen door G. de Hoog Hz. waarvan er 4 in kleur. 50, (1) pp. Tweede uitgave, deze heeft meer platen, de kaart van Utrecht is de helft kleiner. Omslag gedeeltelijk verkleurd, eerste blz. licht gevlekt maar toch een goed exemplaar. [Ordernr.: 24918 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 65,00

MULLER FZ, MR. S. Zijdebalen. Utrecht, Oosthoek, 1912. 4to. Oorspronkelijke omslag met opdruk. Met een uitslaande kaart en 25 genummerde afbeeldingen. 51 pp. Overdruk uit het tweemaandelijksch tijdschrift "Bouwkunst " 1912. Mooi exemplaar. [Ordernr.: 25508 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

MUSEUM GESCHIEDENIS EN KUNST Catalogus van de Meubelen in het Nederlandsch Museum voor Geschiedenis en Kunst te Amsterdam. Amsterdam, 1907. 1e druk. Omslag. 222 pp. Omslag verkleurd en beschadigd, verder goed exemplaar. [Ordernr.: 23638 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

MÖNNICH, DR. C. W. De kerk in het midden, kerken, hoven, kapellen langs onze velden en wegen. Zutphen, Terra (1976). Linnen met stofomslag. Met foto's van Con Mönnich. 176 pp. Bijna perfect exemplaar. [Ordernr.: 24588 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

NEDERLANDSE HERVORMDE KERK Beginselen van Kerkbouw. Rapport, uitgebracht aan de generale synode der Nederlandse hervormde kerk door de daartoe benoemde comissie. Boekencentrum N.V. s'-Gravenhage. 1954. Originele omslag. 135 pp. Goed exemplaar, lichte gebruikssporen. [Ordernr.: 23926 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 9,00

NEURDENBURG, DR. ELISABETH. Hendrick de Keyser. Beeldhouwer en Bouwmeester van Amsterdam. Amsterdam, Scheltema en Holkema. (z.j.). 4to. Oorspr. linnen band met de wapens van Amsterdem en Utrecht, benevens de attributen van Bouw- en Beeldhouwkunst uitgevoerd in goud, zilver en rood naar het ontwerp van A.W. Verhorst. Met 84 afbeeldingen. 162 pp. Bijgevoegd: de originele prospectus. Rug verkleurd. [Ordernr.: 24324 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 75,00

NICHTING, B.J. Van de Dom of gehoord, een serie verhalen over de oude Domstad verluchtigd met een 50-tal oude prentbriefkaarten. Alphen a/d Rijn, Repro-Holland, 1974. Linnen. Met afbeeldingen en foto's. 128 pp. In uitstekende staat, band beschadigd a/d voorkant ( 5x5mm). [Ordernr.: 23518 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

NIEUWDORP, H. Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw.n I. Catalogus. Antwerpen, Museum voor Religieuze Kunst. 1993. 199p. Veel afbeeldingen en illustraties. Uitstekend exemplaar. Lichte gebruiksporen, beschadiging in omslag ad achterkant. Binnenkant omslag inscriptie eigenaar. [Ordernr.: 23849 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 27,00

NOLET, W. EN P.C.BOEREN. Kerkelijke instellingen in de middeleeuwen. Amsterdam, Urbi et Orbi, 1951. Oorspronkelelijk rood linnen met goud opdruk. VIII, 510 pp. Stempel op de titel. Goed exemplaar. [Ordernr.: 25507 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

OLLEFEN EN BAKKER De Nederlandsche Stad-en Dorpbeschrijver. Heruitgave van de prenten uit ' De Nederlandsche Stad-en Dorpbeschrijver ', oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam, 1793-1801. Zaltbommel, Europese Bibliotheek. 1964. Gebonden linnen. 211pp. Goed exemplaar, band licht verkleurd. [Ordernr.: 23601 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

OORSCHOT, GUIDO. (E.A.). Holland Festival Oude Muziek Utrecht. Programma van 30 augustus - 8 september 1996. Quarto. Oorspronkelijke geïll. omslag. Met vele foto's. 208 pp. Net exemplar. [Ordernr.: 24795 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

Oort, E.D. van. Ornithologia Neerlandica. De vogels van Nederland. 'S Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1922 (-1938). 5 vols, large 4to, Uniform green morocco, spines gilt, top-edges gilt. With 407 coloured plates after A.M. Koekkoek. Few imperfections. Together 1348 pp. Splendit copy of this profusely illustrated standard-work. Volume 5 was finished by G.A. Brouwer. In green box. Without the multilingual index.Referenties: Anker 381; Nissen 694; Van diverse pluimage 135; Zimmer II 651. Vol.3 Index toppages stained. [Ordernr.: 4234 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 3500,00

OOSTVEEN, MR. G.J. VAN. De economische ontwikkeling van Dordrecht 1795-1945. Gedenkboek uitgegeven bij gelegenheid van het 150-jarig bestaan der Kamer van Koophandel en fabrieken te Dordrecht. Dordrecht, Revers, 1946. 4to. Oorspronkelijk half linnen. Geill. 203, (6) pp. Omslag licht beschadigd. [Ordernr.: 24587 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

OTTENHEYM, KOEN (RED.). Daniel Marot vormgever van een deftig bestaan. Architectuur en interieurs van Haagse stadspaleizen. Zutphen, Walburg (1988). Linnen met stofomslag. Geïll. 108 pp. Als nieuw. [Ordernr.: 24482 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 100,00

OUDHEIDKUNDIGE KRING 'DIE GOUDE' Gouda zeven eeuwen stad, hoofdstukken uit de geschiedenis van Gouda, uitgegeven bij de herdenking van het 700-jarig bestaan van de stad Gouda op 19 juli 1972. Linnen met stofomslag. Geill. Gouda, 1972. Oplage van 1500 exemplaren. 442 pp. Oudheidkundige kring 'Die Goude' Mooi exemplaar. [Ordernr.: 23490 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 45,00

OZINGA, M.D. De Protestantsche kerkenbouw in Nederland. Amsterdam, H.J. Paris 1929. Oorspr. linnen band met vergulde opdruk. Met 66 platen en 55 illustraties in de tekst. IX, (3), 184 pp. Mooie band. Enkele bladzijden gevlekt. [Ordernr.: 24344 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

PEETERS, C. De Sint Janskathedraal 's-Hertogenbosch. 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij,1985. / Rijksdienst voor de monumentenzorg Zeist. 4to. Linnen met stofomslag (verkleurd). Met 431 afbeeldingen en 3 opgevouwen kaarten achterin. Uitstekend exemplaar! Stofomslag wat beschadigd en verkleurd. [Ordernr.: 23915 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 70,00

PICARD, G. Imperuim Romanum, architektur der Welt. Switzerland, Hertig+Co. AG. 1965. Illustrated hardcover. The book has a lot of illustrations and photo's. 192 pp. Excellent condition, some minor user marks. [Ordernr.: 23521 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

PINDER, W. Deutsche dome des mittelalters. Karl Robert Langewiesche / Die blauen Bücher. druck bei Chr. Scheufele. 354-374. Tausend. 1955. Mit viel abbildungen. 11 pp. Gutes exemplar. [Ordernr.: 23879 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 14,00


PLOEG, VAN DER. K. Langs de oude Gelderse Kerken. Rivierengebied. Baarn, Bosch en Keuning. 1978. Geillustreerd en bevat veel foto's. 159 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23465 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

POORTENAAR, J. Etsen en Graveren. Amsterdam, N.V. De Arbeiderspers, 1938. 79 pp. + 24 afbeeldingen. Boekje is in een goede staat, gebruikssporen. [Ordernr.: 23537 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 5,00

POORTMAN, WILCO. C. EN JOOST AUGUSTIJN. Kaarten in Bijbels (16e - 18 e eeuw). Zoetermeer, Boekencentrum, (1995). 4to. Gebonden. Oorspronkelijk karton met opdruk. Met 189 foto's van kaarten. 274 pp. Band verkleurd, inhoud als nieuw. [Ordernr.: 25014 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

PRINS-SCHIMMEL, M. A. Langs oude Utrechtse Kerken. Baarn, Bosch en Keuning. 1975. Geillustreerd en bevat veel foto's. 159 pp. Laatste ingebonden stuk zit wat los in het boek. [Ordernr.: 23462 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

RAUE, J.J. De bouwgeschiedenis van de panden Markt 2 en 4 te Delft. Vereniging 'Hendrick de Keyser' Originele geillustreerde omslag. (Z.pl.), 1962. Met 38 afbeeldingen en illustraties. 46 pp. Goed exemplaar, lichte gebruikssporen. [Ordernr.: 23891 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 9,00

REESKAMP, J. Utrecht in oude ansichten. Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1969. Oblong 8vo. Met meer dan 150 afbeeldingen van oude ansichten. 160 pp. Rug en vooplat beschadigd, plakband. [Ordernr.: 23514 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

REMBRANDT, TENTOONSTELLING Rembrandt Tentoonstelling ter herdenking van de geboorte van Rembrandt op 15 Juli 1606, Schilderijen. Amsterdam/Rotterdam, Rijksmuseum/Boymans, 1956. 2e herziene druk. Oorspr. omslag. 215 pp. Boek ter ere van de tentoonstelling van Rembrandt van Rijn, in goede staat, enige gebruikssporen. [Ordernr.: 23457 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

REMOUCHAMPS, A.E. Opgravingen te Vechten (1922-1926). Utrecht, Kemink en Zoon, (1928). Oorspronkelijke omslag. Met 10 afbeeldingen (1 grote uitslaande kaart). 19 pp. Bijgevoegd: 5 pp. uit het tijdschrift Hermenevs genaamd 'Een slag bij Vechten'. Overdruk. Goed exemplaar. Stempel op de titel. [Ordernr.: 23860 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

RICE, W.G. Beiaarden in de Nederlanden. Bijdrage tot de geschiedenis en de kennis van Klokkenspellen en Klokketorens in Noord-Frankrijk, Belgie en Nederland...Hollandsche bewerking door Dr. J.H. van Klooster...Amsterdam, De Spieghel 1927. 4to. Oorspr. linnen band met goudopdruk. Van de in de handel gebrachte exemplaren is dit nummer 82/750. Geïll.128 pp. Bandontwerp en illustraties door Architect N. Ch. Dekker. Band is licht geschaafd, doch een goed exemplaar. [Ordernr.: 24339 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

RICHARDS, IAN. Great Buildings of the World. Abbeys of Europe. Paul Hamlyn. 1968. Richly illustrated. 189 pp. Cloth bound with dustwrapper. Excellent condition. [Ordernr.: 23880 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 9,00

RIJKSEN, MR. A.A.J. Gespiegeld in kerkeglas. Hollands leed en vreugd in de Glasschilderingen van de St. Janskerk te Gouda. Lochem, De Tijdstroom (1945/1947). 1ste druk. Gr. 8vo. Oorspr. linnen. Geill. XVI, 337 pp. Schoon exemplaar, rug licht verkleurd. [Ordernr.: 24320 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

ROEST, L. De Dolphijn Herrezen. The rebirth of the Dolphin. Amsterdam, Stadsdrukkerij, 1967. Met 7 afbeeldingen van het huis Dolphijn. 12 pp. Exemplaar vertoont wat gebruikssporen. [Ordernr.: 23826 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 28,00

ROMIJN, J. Hart van Nederland, een boek over de Stad en de Provincie Utrecht. Gr. 8vo. Linnen. Utrecht, Bruna en Zoon's uitgeversmij. Met veel illustraties en afbeeldingen. 502 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23803 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

ROY VAN ZUYDEWIJN, N. DE. Met het oog op onderweg een tocht in woord en beeld langs monumenten in Nederland.Amsterdam, P.N. van Kampen en Zoon (1974). 4to. Oorspr. karton. Geill. Met zeven kaartjes van de provincien in kleur. 144 pp. Net exemplaar. [Ordernr.: 24335 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

RUTGERS, A. De Olympus, inleiding tot de mythologie van Hellas en Rome. Parthenon Uitgave. Zutphen, Thieme en Cie. 1921, Gebonden Linnen. Met 81 illustraties. Exlibris L.J. Verschuur. 252 pp. Goed exemplaar, licht gevlekt op enkele pagina´s en rug verkleurd. [Ordernr.: 23593 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

RÖDER, J.G.L. 75 Jaar Heidewater in de Gemeente Utrecht. 1883 / 31 maart / 1958. Utrechtsche Waterleiding Maatschappij. Oorspronkelijke omslag. Geïll. 47 pp. Goed exemplaar. Inc. verzendkosten. [Ordernr.: 25526 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 18,00

SAENREDAM, P.J. Catalogue raisonné van de werken van Pieter Jansz. Saenredam. Uitgegeven ter gelegenheid van de Tentoonstelling Pieter Jansz. Saenredam. Utrecht, Centraal Museum 15 september - 19 november 1961. Met 237 afbeeldingen. 296 pp. Lichte waterschade. [Ordernr.: 23505 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

SANDLER, C. Johann Baptista Homann, die Homännischen erben, Matthäus Seutter und ihre landkarten. Beiträge zur Geschichte der kartographie. Amsterdam, Meridian Publishing Co, 1979. Originele omslag. Met 1 uitslaande kaart. 152 pp. Als nieuw. [Ordernr.: 23877 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

SANTEN, VAN B. Architectuur en stedebouw in de gemeente Utrecht 1850- 1940 Zwolle, Waanders Uitgevers, 1990. Het boek bevat veel foto's en afbeeldingen. 180 pp. Mooi exemplaar. [Ordernr.: 23499 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 17,00

SCHAARS, A. H. G. De Bosbouw van het ,,Entel' in de tweede halft van de Achtiende eeuw. Zutphen, De Walburg Pers, 1974. Paperback. Geïll. Met uitslaande kaart. 141 pp. Gelderse Historische Reeks V. Net exemplaar. [Ordernr.: 24872 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

SCHILFGAARDE, A.P. VAN. Het Archief van het Huis Bergh. (Arnhem), 1932. Oorspr. omslag. Met 23 afbeeldingen. (2), 200 pp. Met een inleiding van J.H. van Heek. Mooi exemplaar. [Ordernr.: 23541 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

SCHILTMEIJER, J.R. De gevelstenen spreken, fotoboek met 275 afbeeldingen van gevelstenen in Nederland en Vlaanderen. Amsterdam, Minerva. 192 pp. Goed exemplaar, gebruikssporen. [Ordernr.: 23643 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 6,00


SCHMID, C. De blinde hond. Leiden, Sijthoff, (ca 1875). 12 mo. Originele omslag. Met 4 kleurensteendruken. 4 Korte verhaaltjes. 64 pp. o.a. Reding voor reding; Het goed uitgezette geld; Het wonderkistje. Mooi exemplaar. [Ordernr.: 23949 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

SCHMID, C. De Frambozen. Leiden, Sijthoff, (ca 1875). 12 mo. Originele omslag. Met 4 kleurensteendrukken. 4 Korte vehaaltjes. 64 pp. o.a. Broederliefde; Het verjaargeschenk. Mooi exemplaar. [Ordernr.: 23951 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

SCHMID, C. De Robijn en Angelika. Twee leerzame verhalen voor de Nederlandsche Jeugd. Leiden, D. Noothoven van Goor (ca 1875). Vierde druk. Klein octavo. Oorspronkelijk karton met afbeeldingen. Met 3 getoonde steendrukken. 76 pp. Redelijk gaaf exemplaar. [Ordernr.: 24801 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

SCHMID, C. Korte verhalen. Leiden, Sijthoff, (ca 1875). 12 mo. Originele omslag. Met 4 kleurensteendrukken. 34 Korte verhaaltjes. 64 pp. o.a. De edele zoon; Gevolgen der snoepzucht; Het houten been; De dankbare Israëliet. etc. Net exemplaar. [Ordernr.: 23950 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

SCHOUTEN, J. Gouda vroeger en nu. Bussum, Fibula- Van Dishoeck, 1969. Diverse afbeeldingen. 120 pp. Goed exemplaar met geillustreerde hardcover omslag. [Ordernr.: 23539 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 18,00

SCHOUTEN, J. Zo zag Gouda eruit. Alphen a/d Rijn, Repro Holland, 1970. Met 59 afbeeldingen van Gouda, paginas zijn eenzijdig bedrukt. 122 pp. Gebonden in een groen kunstlederen band. In Nieuwstaat. [Ordernr.: 23492 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

SCHOUTEN, J. Zo zagen zij Gouda. Alphen a/d Rijn, Repro - Holland, 1971. 124 pp. Het boek bevat 55 afbeeldingen, mooi exemplaar met stofomslag. [Ordernr.: 23493 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

SCHUURSMA, J.A. Grieksche Reisindrukken. Zutphen, W.J. Thieme en Cie. 1926. Linnen. Met ca. 50 afbeeldingen. 254 pp. In goede staat, rug enigszins verkleurd. [Ordernr.: 23549 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 14,00

SCULLARD, H.H. Kleine Atlas van de Antieke Wereld. Amsterdam/Brussel, Elsevier. 1962. Gebonden Linnen. Met veel illustraties en afbeeldingen. 256 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23605 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

SEYN, EUG. DE. Geschied- en aardrijkskundig woordenboek der Belgische gemeenten. Tweede, bijgewerkte uitgave. Turnhout, Brepols, (z.jr.). 2 delen. 4to. Blindgestempelde linnen banden met goudopdruk, ruggen verguld. Gesigneerd door de schrijver. Rijk geillustreerd, met vele gemeente wapens en tien kaarten in kleur (1 uitsl.). LXVIII, 709; -1582 pp. Als nieuw! [Ordernr.: 24835 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 75,00

SLOTHOUWER, D.F. De Paleizen van Frederik Hendrik. Leiden, Sijthoff, (1945). 4to. Linnen. Met 120 afbeeldingen, waaronder plattegronden. 393 pp. Rug verkleurd, maar net exemplaar. [Ordernr.: 23453 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

STEDELIJK MUSEUM AMSTERDAM In Holland staat een huis. Het interieur van 1800 tot heden. Tentoonstelling in het Stedelijk Museum Amsterdam Juli- October 1941. Omslag. Diverse afbeeldingen inclusief een plattegrond van de tentoonstelling. 1941. Omslag. 64 pp. Goed exemplaar [Ordernr.: 23656 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

(STEENBERGEN, RIK VAN). Het Bijbelwoord in beeld. Ruim vierhonderd zeventiende-eeuwse kopergravures van Jan Luyken e.a.; met begeleidende tekst. 's-Gravenhage, Gradivus 1977. 4to. Gebonden met stofomslag. Met 142 repro's naar de gravures met bijbelse afbeeldingen door Jan Luyken, oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam bij Pieter Mortier in 1700. 293 pp. Vlekje op de titel, omslag beschadigd. [Ordernr.: 24349 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

STEENSMA, R. Langs de oude Friese Kerken. Baarn, Bosch en Keuning. Niet gedateerd. Geillustreerd, bevat veel foto's en afbeeldingen. 159 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23471 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

STEENSMA, R. Langs de oude Friese Kerken. Baarn, Bosch en Keuning. Niet gedateerd. Geillustreerd, bevat veel foto's en afbeeldingen. 159 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23472 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

STEENSMA, R. Opdat de ruimten meevieren. Een studie over de spanning tussen liturgie en monumentenzorg bij de herinrichting en het gebruik van monumentale hervormde kerken. Baarn, Bosch & Keuning, 1982. Linnen met stofomslag. Geïll. 272 pp. Inclusief correspondentie tussen de schrijver en monumentenzorg betreffende de herinrichting van monumentale kerken bij restauraties. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24473 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 35,00

STEENSMA, R. Verbeeld vertrouwen. De mens tussen kruishout en doodskop. Baarn, Bosch en Keuning (1975). 4to. Oorspr. karton met stofomslag. Geïll. 172, (3) pp. Schoon exemplaar. [Ordernr.: 24340 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

STRUICK, J.E.A.L. Bibliografie van de Geschiedenis van de Provincie Utrecht tot 1963. 3 delen. Omslag met linnen rug. Gestencild. (Utrecht), 1967. 615, (2) pp. Tot stand gekomen op initiatief van de Vereniging 'Oud-Utrecht' 1967. [Ordernr.: 23871 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

STRUICK, J.E.A.L. Utrecht door de eeuwen heen. Utrecht, Het Spectrum, 1968. 1ste druk. Linnen met (geillustreerde) stofomslag. Geill. 393, (7) pp. Stofomslag beschadigd, verder in een goede staat. Het boek bevat veel afbeeldingen, het beste en leukste, meest informatieve boek over Utrecht ! Met pen op het schutblad 'Sandberg 13-02-1968'. [Ordernr.: 23520 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 35,00

SWIGCHEM, VAN C.A. Huize van Brienen, beeld van een Amsterdams Grachtenhuis uit de 18de Eeuw. Zutphen, De Walburg Pers, 1984. 60 pp. [Ordernr.: 23848 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

TAETS VAN AMERONGEN, M. J. L. BARON. Hooge en Vrije Heerlijkheid van Renswoude en Emmickhuysen. 's-Gravenhage, W.P. van Stockum & Zoon 1914. 4to. Oorspronkelijke omslag met opdruk. Rijk geill. Met de stamboom van de familie van Amerongen. (2), 90 pp. Genummerd exemplaar nr. 57. Omslag gevlekt. [Ordernr.: 24586 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 120,00

Taine, H. Voyage en Italie. Tome I (-II). Douzième édition. Paris, Hachette et Cie, 1905. 2 vols. Half calf, marbled boards, spines finely decorated in art deco style (Granghaud Rel), top-edge gilt; covers little shaven. Nice copy. [Ordernr.: 4093 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 110,00


TEMMINCK GROLL, DR. IR. C. L. Middeleeuwse Stenen Huizen te Utrecht en hun relatie met die van andere noordwesteuropese steden. Den Haag, Nijhoff, 1963. Oorspronkelijke omslag. Geill. (8), 179 pp. Goed exemplaar. Rijk geillustreerd. [Ordernr.: 23498 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

TEMMINCK, J.J. Haarlem door de eeuwen heen. Schuyt en Co nv. Haarlem / Antwerpen. (1982) Linnen gebonden, met originele stofomslag. Rijk geillustreerd. 144 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23925 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

THOOMES, J.G. / SANDBRINK, D. Vier eeuwen Veenendaal, Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het 400-jarig bestaan van Veenendaal, op verzoek van het gemeentebestuur samengesteld. Wageningen, H. Veenman en Zoonen, (1949). Linnen, (gevlekt). Geillustreerd. 176 pp. [Ordernr.: 23852 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

TIESKENS, R.W., SNOEP, D.P. ETC Het Kleine bouwen, vier eeuwen maquettes in Nederland. Uitgeverij Terra, Zutphen. 1983. Paperback. Rijk geillustreerd. 210 pp. Goed exemplaar, lichte gebruikssporen. [Ordernr.: 23885 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

TIJDSCHRIFT - TUSSEN RIJN EN LEK. 8vo. Karton, half linnen met marmers op de platten. 17 afleveringen in 1 band. Met afbeeldingen van boerderijen, huizen, kastelen en plattegronden van het Utrechtse Krommerijn-gebied van 1976 tot 1983. Totaal 535 pp. Leuk en interessant tijdschrift. [Ordernr.: 24831 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

TIMMERS, J.J.M. Atlas van het Romaans. Amsterdam/ Brussel, Elsevier. 1965. Linnen gebonden. 240p. 226 afbeeldingen + plattegrondjes. Uitstekend exemplaar, rug licht verkleurd. [Ordernr.: 23676 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 6,00

TIMMERS, J.J.M. De schoonheid van ons land, Beeldhouwkunst. Houten Beelden. Amsterdam / Antwerpen, Contact, 1949. Linnen. Tekst en 112 pp. foto's. 83 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23833 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

TIMMERS, J.J.M. Kerkelijke Monumentenzorg Utrecht, Spectrum. 1943. 83 pp.+ 24 afbeeldingen. hardcover 8vo, Geillustreerde handleiding voor het bewaren en verzorgen van kerkelijke kunst. Met een voorwoord van Z. H. E. Mgr. Dr. J. de Jong. Goed exemplaar, band lichtelijk gebruind / verkleurd. [Ordernr.: 23546 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

TIRION, I. Holland in vroeger tijd. Bewerkt door C. Postma. Deel II. Geïllustreerde beschrijving van Amsterdam, Gouda, Rotterdam, Gorinchem, Schiedam, Schoonhoven, Brielle, Alkmaar, Hoorn, Enkhuizen, Edam, Monnikendam, Medemblik en Purmerend. Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1962. Originele omslag. Met 16 foto's van oude prenten en kaarten. 152-336 pp. Oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion in het jaar 1742. Op de rug met pen geschreven Noord-Zuidholland. [Ordernr.: 24198 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

TIRION, I. Holland in vroeger tijd. Deel III. Geillustreerde beschrijving van 's- Gravenhage Vlaardingen en de dorpen en heerlijkheden in Rijnland en Delfland. Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1963. Originele omslag. Met frontispiece en 7 foto's van oude prenten en kaarten. 337-503 pp. Oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion, boekverkoper in de Kalverstraat in het jaar 1746 en opnieuw uitgegeven. Op de rug met pen geschreven 'Noord-Zuidholland'. [Ordernr.: 23740 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

TIRION, I. Holland in vroeger tijd. Deel IV. Beschrijving van de steden, dorpen, en heerlijkheden in Schieland, het land van Altena, Arkel, Heusden, Putten, Vianen en Voorne, de Alblasser-, Hoeksche-, Krimpener-, Lopikker-, Rieder- en Zwijndrechtsche Waard, de Vijfherenlanden, het graafschap Leerdam, de Baronie van Asperen en IJsselstein, de heerlijkheid Heukelum, de Langstraat, op het Eiland van Dordrecht enz. De rivieren en het Baljuwschap van Zuid-Holland. Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1963. Omslag. Met frontispiece en 11 foto's van oude prenten en kaarten. 504-719 pp. Oorspronkeleijk uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion in het jaar 1749. Op de rug met pen geschreven 'Noord-Zuidholland. [Ordernr.: 23659 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 8,00

TIRION, I. Nederland in vroeger tijd, 18e eeuwse beschrijving van steden en dorpen in Nederland. Historisch overzicht van Overijssel, Deel XXV, XXVI, XXVII, XXVIII, XIX, XXX, XXXI, XXXII. Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1966. 8 delen. Originele omslag. Met frontispiece en 9 uitsl. afbeeldingen (reprints). (12),216;(14),217-494;(8),236;((8),237-533;(8),193;(9),194-421;(9),422-614;(6),224 pp. Oorspronkelijk uitgegven te Amsterdam/Leiden/Dordrecht en Harlingen bij P. Schouten, J. de Groot en P. Blusse en van der Plaats als de Tegenwoordige Staat van Overijssel, 1781-1803. Complete set van Overijssel. Op de rug is met pen geschreven 'Overijssel'. Nette set. [Ordernr.: 23525 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 120,00

TIRION, I. Nederland in vroeger tijd, Deel XII, XIII en XIV Brabant en Limburg, en het deeltje Brabant en Limburg in prent. Historisch overzicht van de Generaliteitslanden en beschrijving van de regeringscolleges gerechtshoven, enz. Geillustreerde beschrijving van 's-Hertogenbosch, Eindhoven, Helmond, Bergen op Zoom en van de kwartieren van Oisterwijk, Kempenland, Peellland en Maasland. [en] beschrijving van de baronie van Breda, het Land van Cuyk, Grave, Steenbergen, Willemstad, Prinsenland en van de stad en het land Maastricht. [en] van Sluis, Aardenburg Oostburg, Yzendijke, St. Anna ter Muiden, het land van Cadzaand Cadzand, Hulst, Axel, Terneuzen, Biervliet, Sas van Gent en van Venlo en de Barriere-steden. Zaltbommel, Europesche Bibliotheek, 1966. 4 delen. Originele omslagen. Met frontispiece en 9 afbeeldigen in de eerste drie delen en in het vierde deel 43 blz met afbeeldingen. (18), 200;(18),201-412;(18),413-608,(20); (6) pp. Oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion, boekverkoper in de Kalverstraat in het jaar 1751 als het 2de deel der Tegenwoordige Staat der Vereenigde Nederlanden. Het vierde deel is het 'Verheerlijkt Nederland'. Op de ruggen met pen geschreven 'Brabant en Limburg'. Goede exemplaren. [Ordernr.: 23792 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 60,00

TIRION, I. Nederland in vroeger tijd, deel XIX Zeeland. Beschrijving van het land van Schouwen, Duiveland, het eiland Tholen, Nieuw Vossemeer, St. Philipsland en Sommelsdijk. Zaltbommel, Europesche Bibliotheek, 1966. Originele omslag. Met frontispiece. (18),343-579,(24) pp. Oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion als deel X in de serie 'De Tegenwoordige Staat der Nederlanden'. Op de rug met pen 'Zeeland'. [Ordernr.: 23661 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 6,00

TIRION, I. Nederland in vroeger tijd. Deel VIII en IX Utrecht. Historisch overzicht van het gewest Utrecht en beschrijving van de regeringscolleges, gerechtshoven ez. Zaltbommel, Europesche Bibliotheek, 1965. 2 delen. Originele omslag. Met frontispiece en 8 (van de 11) uitslaande afbeeldingen. (16),223;(13),447, (10) pp. Oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion in het jaar 1758 als deel XI van de Tegenwoordige Staat der Nederlanden. Laatste katern 2e deel los. [Ordernr.: 24195 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00

TIRION, I. Nederland in vroeger tijd. Deel X en XI Utrecht. Geïllustreerde bescrijving van Amersfoort, Rhenen, Wijk bij Duurstede, Montfoort, Nederkwartier, Eemland en het Overkwartier. Zaltbommel, Europesche Bibbliotheek, 1965. 2 delen. Originele omslag. Met frontispiece en 10 uitsl. gezichten. (12), 231; (13), 232-250, (14) pp. Oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion in 1772 als XII deel in de serie Tegenwoordige Staat der Nederlanden. Op de rug met pen geschreven 'Utrecht'. 1 deel rechterhoek beschadigd. [Ordernr.: 24194 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

TIRION, I. Utrecht in prent. 18e eeuwse prenten (reprints) van steden, dorpen, kastelen en buitenplaatsen. Met een voorwoord van Dr. J.A.B.M. de Jong. Zaltbommel, Europese Bibliotheek, 1965. Originele omslag. (4) pp tekst en 60 blz met afbeeldingen. Oorspronkelijk uitgegeven te Amsterdam bij Isaak Tirion als 'Het Verheerlykt Nederland.' in 1745-1774. Net exemplaar. [Ordernr.: 24196 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

TRALBAUT, DR. MARK EDO. De Amors & Putti Serafijnen & Cherubijnen van Michiel van der Voort den oude. Antwerpen/Utrecht, de Sikkel/de Haan, 1946. Half linnen met opdruk en vergulde rug. Met 54 foto's in de tekst. 104 pp. Maerlant Bibliotheek XVII. Op enkele pagina's vlekjes, rug licht verkleurd. [Ordernr.: 24487 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

UNGER, DR. W.S. De Monumenten van Middelburg. 1ste druk. Maastricht, Leiter-Nypels 1941. 4to. Oorspr. linnen band met goudopdruk. Met uitsl. panorama (gezicht op Middelburg door Nicolaas Visscher), 108 blz. met foto's en 12 illustr. in de tekst (1 uitsl). XVI, 226 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 24347 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 40,00

UTRECHT - Prenten van Utrecht. Breda, Ad Vermeeren, 1969. Bruine map met 51 handgekleurde reproducties van kaarten en gezichten van Utrecht. Met tekstdeeltje. Prachtig gekleurd. Enige handgekleurde exemplaar in onze opdracht vervaardigd. [Ordernr.: 25030 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 1500,00

UTRECHT - Prenten van Utrecht. Breda, Ad Vermeeren, 1969. Bruine map met 51 reproducties van kaarten en gezichten van Utrecht. Met tekstdeeltje. In perfecte staat. [Ordernr.: 25029 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 250,00

UTRECHT, PROVINCIE De Utrechtse gemeenten in 1815, in vraag en antwoord. Uitgave Provincie Utrecht, Woerden, Wocopi. 1976, 1ste herdruk. Stofomslag. Met veel foto's en illustraties. 186 pp. Het boekje verkeert in een goede staat. [Ordernr.: 23515 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,50


UTRECHT. Nota alternatieven openbaar vervoer Zuidelijk deel binnenstad. Topberaad verkeer en vervoer Utrecht Dec. 1976. (Gemeente Utrecht, 1976). A4 gestencild in ringband. Met 10 lichtdrukken en 14 pp. begeleidende tekst - 10 verkeers-modellen bereffende het openbaar vervoer in de Zuidelijke binnenstad van Utrecht. [Ordernr.: 24752 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

VAN AGT EN PEETERS Nederlandse monumenten in beeld. Noord-Brabant, Limburg. Baarn, Bosch en Keuning, 1975. Het boek bevat ongeveer 200 afbeeldingen en illustraties. 224 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23489 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 5,00

VAN DER WIJCK / BOSCHMA / VAN DEN BERGH Opus Musivum. Een bundel studies aangeboden aan Professor Doctor M.D. Ozinga ter gelegenheid van zijn zestigste verjaardag op 10 november 1962. Assen, Van Gorcum en Comp. 1964. Diverse afbeeldingen en illustraties. 506 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23573 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 200,00

VEN, D.J. VAN DER De Heemliefde van het nederlandsche volk. Naarden, Rutgers. 1941. 295p. Gebonden hardcover. Veel afbeeldingen en illustraties. Goed exemplaar, omslag verkleurd en vertoont gebruikssporen. [Ordernr.: 23652 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

VEN, VAN DER. D.J. Ons mooie Nederland, Gelderland. Amsterdam, Meulenhoff en Co.1915. Hardcover, gebonden. Met ca. 85 afbeeldingen. 324 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23522 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

VENNER, DRS. G.H.A. (RED.). Roermond stad met verleden. Negen hoofdstukken over Roermondse geschiedenis. Roermond, 1985. 8vo. Gebonden. Oorspronkelijk karton. Geïll. 227 pp. Karton iets gevlekt. [Ordernr.: 24793 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,50

VEREENIGING NEDERLANDSCH HISTORISCH SCHEEPVAART MU Scheepvaart Museum naar 's Lands Zeemagazijn. Amsterdam. 1972. Geillustreerde omslag, met diverse afbeeldingen en illustraties. goed exemplaar. [Ordernr.: 23827 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

VERHEUL, J. Oude boerenhofsteden in Zuid- Holland. 36 reproducties naar aquarellen, waarvan 4 in kleuren. Rotterdam, W.L. en J. Brusse's uitgeversmaatschappij N.V. Omslag, gebonden. 1930. 30 pp. en 36 pp. met afbeeldingen. Goed exemplaar, vertoont gebruikssporen. [Ordernr.: 23883 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 125,00

VERMEYLEN, AUG. Geschiedenis der Europeesche plastiek en schilderkunst. 3vol. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1921. 3 vol.: 216 pp en 82 afb. 223 pp. en 80 afb. 224 pp. en 80 afb. Goed exemplaar, omslag vertoont gebruikssporen. Eerste deel: De Middeleeuwen, van het begin der christelijke kunst tot de voltooiing der 'Aanbidding van het lam' in 1432. Tweede deel: Van de 'Aanbidding van het lam' (1432) tot aan het eind van de vijftiende eeuw, Derde deel: De zestiende eeuw. [Ordernr.: 23858 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

VIJLBRIEF, I. Van Anti-Aristocratie tot Democratie. Een bijdrage tot de politieke en sociale geschiedenis der stad Utrecht. Amsterdam, Querido, 1950. Linnen met stofomslag. 333 pp. Idem proefschrift uitgave, omslag. € 12,- Nette exemplaren. Boeken beneden de € 40,- verzending in overleg. [Ordernr.: 24987 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

VINK-SLUIS, M. Langs de Noord-hollandse Kerken. Waterland, West-friesland, Texel. Baarn, Bosch en Keuning. 1976. Geillustreerd en bevat veel foto's. 157 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23461 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

VISSER, J.C. Schoonhoven. De ruimtelijke ontwikkeling van een kleine stad in het rivierengebied gedurende de middeleeuwen. Proefschrift. Assen, Van Gorcum en Comp. N.V. Originele omslag. Met 13 illustraties. 207 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23888 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 22,00

VLIEGER, J. De drie Meesterstukken. Amsterdam, J. Vlieger, (ca 1880). Kl 8vo. Originele geill. omslag. Met 6 kleurensteendrukjes door Amand Lith. te Amsterdam. 6 pp. Vlieger's prentenboeken. Licht beschadigd, maar net exemplaar. [Ordernr.: 23954 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

VONDEL, JOOST VAN DEN. Vondel en Amsterdam. Vondels gedicht : de inwydinge van 't Stadthuis T'Amsterdam' in beeld gebracht. Amsterdam. Uitgeverij Espee. 1979. 4to. 70p.+ 13 pagina's met strip. Hardcover geillustreerde omslag. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23828 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

VOS, H.B. Rijtuigen. Bussum, Van Dishoeck. 1961. Met geillustreerde omslag. 50 afbeeldingen/ illustraties. 119 pp. [Ordernr.: 23542 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 6,50

VRANCKRIJKER, A.C.J. DE De Historie van de Vesting Naarden. Bussum, Van Dishoeck. 1e Druk. 1965. 144 blz. 55 afbeeldingen naar foto's en illustraties. Goed exemplaar, vertoont wat gebruikssporen.Het huidige Naarden was oorspronkelijk een grensvesting aan de Stichtse zijde van het gaafschap Holland; daarna een sterkte, die de doorgang naar Amsterdam voor mogelijke vijanden moest versperren. De schrijver vertelt niet alleen van de middeleeuwse stadsmuren en de latere - nu zo beroemde - vestingwerken, hij schenkt evenzeer aandacht aan de mensen binnen de wallen. [Ordernr.: 23847 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 5,00

VRIEND, J. Nieuwere Architectuur. Beknopt overzicht van de historische ontwikkeling van de bouwkunst. Amsterdam, (1935). Linnen band. Met 234 illustraties. 139, (1) pp. Net exemplaar. [Ordernr.: 23452 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

W., L.TH. Nederlandsche Kerkelijke Bouwkunst uit vroeger tijd. Blaricum, De Waelburgh, (ca 1930). 4to. Oorspr. omslag. Met 65 afbeeldingen. 71 pp. Meeste foto's zijn van de Rijksbureau voor de monumentenzorg en M.A de Boer te 's Gavenhage. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23445 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00

WAELBURGH Nederlandsche burgerlijke bouwkunst uit vroeger tijd. Blaricum. Gebonden met 65 afbeeldingen. Beschrijving bij afbeeldingen in 4 talen. 71 pp. Licht verkleurd, in goede staat. [Ordernr.: 23557 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 10,00

WAP, DR. De Stad Utrecht, Album, bevattende afbeeldingen hare voornaamste gebouwen en gezigtspunten met historische bijschriften door Dr. Wap. Facsimile naar 1859-1860. 1971.Gelimiteerde oplage, ongenummerd. Met 25 afbeeldingen. 159 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23496 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

WARMOND. De Tol aan het Warmonderhek te Warmond. Leiden, Januari 1930. Kl. folio. Gestencild. Bruine omslag met een foto (4 x 5,5 cm) van het hek. 34 pp. Met een handtekening op de omslag. [Ordernr.: 24753 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

WATTJES, J.G. Amsterdams Bouwkunst en Stadsschoon 1306-1942. Amsterdam, Allert de lange 1943. 1ste druk. 4to. Half linnen. Met 857 foto's. 400 pp. Met medewerking van F.A. Warners, Architect te Amsterdam. Voorzijde plat geschaafd, maar een mooi werk over Amsterdam. [Ordernr.: 24326 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 20,00


WAUWERMANS, HENRI. Histoire de L'Ecole Cartographique Belge et Anversoise du XVIe siècle. Amsterdam, Meridian Publishing Co, 1964. 2 vols. Oorspr. omslag. Met 16 afbeeldingen (10 uitsl.). 470: 402 pp. Reprint 1895. [Ordernr.: 23402 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 50,00

WEIDEMA, W.J. (RED). Waarden van Zuid-Holland. Rotterdam, Het Zuidhollands Landschap (1976). Oblong. Linnen met stofomslag. Geïll. 172 pp. Jubileumuitgave,1934-1974. [Ordernr.: 24474 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,00

WEISSMAN. A.W. Monumentaal Nederland. Haarlem, De Tulp 1910. 4to. Oorspr. linnen band met goudopdruk. Met 24 fraaie foto's. 50 pp. Mooie band, net exemplaar. [Ordernr.: 24327 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

WERFF, VAN DER. Y.P.W. Een Kabinet van Westbrabantse Gezichten. Bussum, Fibula-van Dishoeck en Canaletto, 1972. Groot 8vo Groen kunstleer, goud gedecoreerd. Pagina's eenzijdig bedrukt. 174 pp. Met 85 afbeeldingen van Oude prenten en 1 kaart. Gelimiteerde oplage, nr.798. [Ordernr.: 23449 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

WESTENDORP BOERMA, J.J. / SWIGCHEM, C.A. VAN Zierikzee vroeger en nu. Fibula - van Dishoeck. Bussum. (1972) Linnen gebonden met stofomslag. Met 33 afbeeldingen en 21 illustraties. 142 pp. Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23920 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 25,00

WEVERS, L.B. Heemstede, Architectonisch onderzoek van een zeventiende eeuwse buitenplaats in de provincie Utrecht. Opgedragen aan de heer A.J.A.M. Lisman. Delft, 1991. 252 afbeeldingen en illustraties. 240 pp. Uitstekende conditie, enkele gebruikssporen aanwezig. [Ordernr.: 23626 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

WILMER, C.C.S. Buitens binnen Utrecht, voormalige buitenplaatsen in de gemeente Utrecht. Vianen, Kwadraat, 1982. Met 38 afbeeldingen. 108 pp. Goed exemplaar over de (voormalig) buitens binnen de stad Utrecht. [Ordernr.: 23497 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 18,00

WILSON, CHARLES. Geschiedenis van Unilever. Een beeld van Economische groei en maatschappelijke veranderingen. Nederlandse bewerking door Dr. Jane de Iongh. 'S-Gravenhage, Nijhoff, 1954. 2 delen. Gebonden in zwart linnen. Geïll. XVI, 357; VIII, 531 pp. Schoon en net exemplaar. [Ordernr.: 24871 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 24,00

WITSEN ELIAS, JHR DR. J.S. De Schoonheid van ons land, beeldhouwkunst. Koorbanken Koorhekken en Kansels. Amsterdam, Uitg. Contact. 1946. Linnen gebonden. 82p. tekst + 192p. foto's Uitstekend exemplaar. [Ordernr.: 23830 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 30,00

ZOETHOUT, R.J. Ter Aa.Ned. Herv. Gemeente, 1956. Oblong. Album uitgegeven ter gelegenheid van het herstel der kerk van Ter AA. Oorspronkelijk karton met opdruk. Geill. 46 pp. Leuk album met interessante afbeeldingen van oude aquarellen. Net exemplaar. [Ordernr.: 24480 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 15,00

ZUTPHEN, F. Vreeswijk aan de Lek, Momenten uit de dorpsgeschiedenis. Nieuwegein, Bestebreurtje, 1981. Omslag. Geill. 104 pp. Herdruk van de uitgave 1964. [Ordernr.: 23454 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 7,50

ZUTPHEN.GRAAFSCHAP Zutphen en Omstreken. Gids voor Touristen. Uitgegeven door de Verfraaiings-Vereeniging "Zutphania" ca.1898. Klein 8vo. Oorspronkeleijke geïllustreerde omslag. Typografie van Willemsen en Bentum te Zutphen. Met 16 pp. foto's en advertenties. Op de achterzijde een houtgravure van Grand Hotel Soleil te Zutphen. Met een grote uitslaande gelithograveerde kaart van de Gebr. Braakensiek te Amsterdam (ca 60 x 70 cm) . 32 pp. Present-Exemplaar. Achterkant is los, kaart op de vouwen gescheurd (19e eeuws dun papier) maar wel compleet. Zeldzaam gidsje. [Ordernr.: 25189 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 65,00

ZWART, K. Graafschapsche geschiedenissen. Zutphen, W.J. Thieme en Cie. 1934. Gebonden. Eerste editie. 179 pp. Goed exemplaar. [Ordernr.: 23889 ]
Prijzen in EUROS (€).


€ 12,00



Terug naar boven


Antiquariaat Het Bisschopshof
Gespecialiseerd in oude boeken, kaarten en prenten / antieke boeken, antieke kaarten, antieke prenten, prent, kaart..
Specialized in old / rare books, maps and prints / antique books, antique maps, antique prints.

www.bisschopshof.nl , www.blaeu.nl , www.ilab.org , www.nvva.nl , www.imcos.org , www.antiqbook.com ,